Wpis z mikrobloga

@Przyczajenie: Jak słusznie użyłeś sformułowania "pisaliśmy". Bank spoczął na laurach, nie rozwija się i nie ewoluuje, ma coraz częstsze przerwy w działaniu i można by wymieniać wiele. Jedyny plus to konto i karta za 0 zł bez warunków ale dziś to już nie wystarczy ;)
@ZarabiajnaBankach:

Bank spoczął na laurach, nie rozwija się i nie ewoluuje


Niedawno wprowadzili BLIKa. Tak więc ciężko posiedzieć, że się nie rozwija. Owszem, powinien mieć BLIKa od początku, bo to teraz podstawa - mimo to, wtedy Wam to nie przeszkadzało umieścić tego konta w czołówce najlepszych. Teraz, gdy ma tę funkcjonalność (a także np. lokatę 2,5 proc dla nowych i 1 proc dla aktualnych), to odradzacie ludziom to konto. I mimo
@Przyczajenie: tylko, że w tym czasie wiele banków poszło w kierunku zniesienia opłat lub ich obniżenia oferując jednocześnie większą stabilność działania aplikacji i większe możliwości. Dziś znaleźć konto za 0 zł nie jest już problemem z opłaty za kartę łatwo być zwolnionym. Gdzie jest 1% dla "nie nowych" w Nest?

I mimo wszystko wszystkie bankomaty i prowadzenie za free (bez żadnych warunków) to w dzisiejszych czasach ogromny plus.


W dzisiejszych czasach?
@zdun8: To zależy jakie masz oczekiwania. Najlepiej w banku, w którym masz konto osobiste bo jest to jak rozumiemy już najlepiej dobrane konto przez Ciebie a konto firmowe będzie dodatkiem do którego dostaniesz się logując tym samym profilem a żonglowanie środkami pomiędzy tymi kontami będzie online. Z takiego założenia wychodzimy - komfort i wygoda ;) Chyba, że szukasz czegoś z promocją by dodatkowo wyciągnąć troszkę pieniążków a przy firmowych jest co
@ZarabiajnaBankach: Mam wiele kont w wielu bankach, więc nowe mi nie wadzi. Byle było przyjazne dla przedsiębiorców. Mam konto w PEKAO, ale czytałem, że dla firm jest dramat, nie da się nic załatwić przez infolinię.

Gdzie można dostać najlepszą promkę teraz?