Wpis z mikrobloga

Jestem w połowie nowej Mafii, oryginalną jedynkę przeszedłem z 6x. Moja ulubiona gra, więc na remake czekałem z olbrzymimi oczekiwaniami. I ogólnie gra mnie nie zawiodła, gra mi się świetnie, miasto jest przepiękne, te uliczki, budynki, ludzie grający w karty, fabuła to wiadomo. Jestem zachwycony tłem, cutscenki genialne, jeździ mi się super.
Jedyne do czego chce się przyczepić, to że:
- nic nie rozwineli fabuły o nowe misje. Liczyłem, że pojawi się 5-10 nowych misji, które rozbudują historie, nawet w wywiadach z twórcami przed premierą zapowiadali nowe misje.
- miasto mimo, że piękne, dopracowane to nie ma z nim żadnej interakcji, nie mówie o jakichś bzdurach typu zjedzenie hot doga, mówie o jakichś losowych wydarzeniach, które mogłyby urozmaicać czas między misjami, ktoś napada babę, można pomóc, ktoś z ekipy morelo kradnie auta nam itp, mogliby bez problemu dodać z 20-30 takich randomowych wydarzeń i od razu by inaczej to wyglądało

czy free ride jest sensowny? Sa tam jakies ciekawe zadania?

Liczę na DLC z nowymi misjami, tylko byle nie takie gówno jak to do mafii 2 z tym łysym

#mafia #gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@jimmyF może o to chodziło twórcom? Gdyby dodali misje, zmienili interakcję itp to już by to nie była mafia 1 a nowy twór. Zaraz znaleźli by się malkontetnci, że miał być remake 1 do 1 a nie nowa gra i tak dalej. Moim zdaniem to jest dokładnie to czego oczekiwałem, jak to arhn.eu powiedział "dokładnie tak ją zapamiętałem" oczywiście pomysł z DLC rozwijającym misje i interakcję też wyborny, ale raczej się nie
  • Odpowiedz