Wpis z mikrobloga

Nigdy nie myślałem ze moje życie tak się potoczy na #emigacja. Wlanie zasypiam gdzieś na ranczu w centralnym Texasie, słuchając późnych rozmów moich przyjaciół, wliczając dwóch meksykańskich braci kłócących się o coś po hiszpańsku, gdzie obok łażą rude krowy i słychać szum potoku wypełnionego deszczem z poprzedniego tygodnia, po 2 miesiącach 40-sto stopniowego lata. Nie wiem czemu, ale czuje ze zawsze chciałem tu być ....

#usa #texas #podrozujzwykopem #jaramsie
źródło: comment_1601188801ab5hP8cOGqyAoOYCmrskoj.jpg
  • 55
Nigdy nie myślałem ze moje życie tak się potoczy na #emigacja. Wlanie zasypiam gdzieś na ranczu w centralnym Texasie, słuchając późnych rozmów moich przyjaciół, wliczając dwóch meksykańskich braci kłócących się o coś po hiszpańsku, gdzie obok łażą rude krowy i słychać szum potoku wypełnionego deszczem z poprzedniego tygodnia, po 2 miesiącach 40-sto stopniowego lata. Nie wiem czemu, ale czuje ze zawsze chciałem tu być ....


@kielbasazdzika: super perspektywa, nielegalny z
@kielbasazdzika: Mam tak samo, natura w USA jest piękna, będąc tam czułem że tam należę, akurat lubię rock/metal i się zdziwiłem że są tam stacje radiowe w których lecą piosenki których tu nie uświadczysz. Wszystko jest inne, tam gdzie byłem bardzo klimatyczne były dla mnie przejeżdżające pociągi i ich dźwięk syreny. Wynająłem Mustanga, jadę sobie autostradą i leci ten ich orzoł, coś pięknego, ale domyślam się że może się to znudzić.
@roknasilowni: Pierwszy raz byłem w Stanach w 2007 i od razu się zakochałem, szczególnie w przyrodzie. Zaraz potem kupiłem Mustanga GT 2005 żeby mieć swój kawek Ameryki w Polsce. Po przyjedzie tutaj Mustang faktycznie mi się znudził i teraz nie wyobrażam sobie innego auta niż pickup truck. Natomiast sam zachwyt otoczeniem jeszcze mi nie przeszedł, tym bardziej ze co roku odkrywam coś innego i starań się jak najwiecej podróżować i zwiedzać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kielbasazdzika:

Leżę na rancho w kontenerze z 25-ma Meksykanami tequila leci 10-cio l. Bongo się kopci na psie #!$%@? dredy #!$%@? jamajczyk mu zrobił ?! I #!$%@?. Jakiś chyba ?? Mannuel ssie mi palca u nogi ??! Jebla idzie dostać. Trzymajta się w tym Texasie !!!


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@kielbasazdzika: > Texas nie ma nic wspólnego z pustynia. Jest pełno rzek, jezior, żyzna gleba, pastwiska. Zachodni Texas to już faktycznie trochę step i tam już to inaczej wyglada. Gdzie ja mieszkam latem temp w dzień to 35-40, nocą 25-30; jesień-wiosna w dzień 20-25, nocą 15-20; zima dzień 10-15, nocą 5-10.

i tak cały rok macie? :O ale fajnie