Wpis z mikrobloga

Mam chyba zbyt dużo wolnego czasu bo z ciekawości zacząłem sprawdzać na yt co się dzieje z patostreamerami znanymi jeszcze ze 2 lata temu w Polsce. Znanymi w sensie wśród dzieci i młodzieży głównie na yt. Największym wygranym jest chyba Rafon bo jako jedyny w sumie z tego wyszedł i obecnie prowadzi jako tako życie na poziomie w sumie w porównaniu do reszty. Gural ten z klamka zamiast nosa co był oskarżany o pedofilię dalej działa na yt i ludzie mu wpłacają pieniądze XDDD
Jeszcze lepszym hitem jest to że znalazł kobietę. W sumie czytałem komentarze pod wieloma szotami z nim bo to kopalnia złota xD
O bystrzaku już prawie nikt nie pamięta ale dalej ma siano na meneliade. Rafatusa nie sprawdzałem i podobnie magikarpia. Tak czy siak bardzo mnie cieszy że zostało niewiele osób przy tych ludziach i nikt tego prawie nie ogląda. Jeszcze dwa lata temu ci ludzi mieli dziesiątki tysięcy osób na streamach. Co ciekawe Fame mma wypromowało się w sumie na takich osobach jak magical czy rafon ale tak naprawdę przyczyniło się też i ludzie związani z federacja czyli np Boxdel do upadku patostreamów jakby nie patrzeć xD
#przegryw #boxdel #rafonix #danielmagical #rafatus #bystrzaktv #patostreamy #gural
  • 4