Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kolegę oboje mamy po 27 lat, pracowaliśmy razem przez ponad 5 lat, ale znamy się już z 12. Nie znam bardziej leniwego typa od niego xd Pracowaliśmy w takim semi-korpo Januszexie na informatyce. (ja pracuję nadal) Ogólnie to robota typu ''Pani Jadzia ma problem z drukarką'', ''u Pana Tomasza nie działa VPN'' itp. Kasa całkiem ok, można wynająć mieszkanie, jeść jak człowiek i odkładać co miesiąc sensowny pieniądz bez wielu wyrzeczeń, no ale do rzeczy XD

Gość poznał kilka miesięcy temu dziewczynę młodszą o 4-6 lat niestety jej wieku nie znam, no pomijając kwestię gustu to po prostu jest bardzo ładna, zadbana i uśmiechnięta i uprzejma. Nie karyna, nie księżniczka, a po prostu normalna dziewczyna z głową na karku. Jakieś 4 miesiące temu zaczeli się spotykać na poważnie no i po miesiącu zamieszkali razem, I tutaj zaczyna się cyrk, on złożył wypowiedzenie jeszcze zanim się wprowadzili do wspólnego mieszkania xd myślałem, że znalazł lepszą robotę ale nie.

Chodzi w skrócie o to, że dziewczyna ma bogatych rodziców i dostaje co miesiąc jak sądzę dużą sumkę pieniędzy (nie pytałem bo nie wypada ale na to wychodzi, bo ona nadal studiuje), no i po prostu od kilku miesięcy ona go utrzymuje a w sumie chyba jej rodzice XD a on nawet nie szuka pracy. Jak obserwuję jego insta, to wieczna zabawa, jeżdżenie Uberem i jedzenie też z Ubera, catering dietetyczny itp xd Haj lajf i w ogole. Ostatnio się pochwalił, że kupiła mu rękawiczki skórzane za 500 zł xd Czy to już sponsoring?

Zanim ktoś napisze, że mam ból dupy XD to trochę mam bo gość w sumie wygrał, ale po 1. to bym nie potrafił być na czyimś utrzymaniu, a po drugie to rzucenie pracy to po prostu brak ambicji w mojej opinii. Znaczy to nie jest proste bo oni sie kochają moim zdaniem szczerze, tylko mi by było głupio przez własne lenistwo być na czyimś utrzymaniu xd A on jest leniwy, taki typ 'spychacza' co wszystko przeciąga i odkłada, a teraz sie nie musi pracować bo ma wszystko zapewnione XD

#zwiazki #heheszki #truestory #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f718932f49ad326e7b1b962
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 13
tylko mi by było głupio przez własne lenistwo być na czyimś utrzymaniu xd


@AnonimoweMirkoWyznania: A jemu nie jest głupio i ma #!$%@? na twoje i innych zdanie :)

Oczywiście to głupota bo związek padnie czy coś i koleś ma jakby przerwe w życiorysie i prokrastynacja tylko mu się pogłębi.