Wpis z mikrobloga

Żałujecie tak tej marlenki a po pierwsze ona ma rodzinę, po drugie jest dorosłą osobą.
Nie wierzę w to, że jej matka nie zdaje sobie sprawy z tego, że marlena jest chora na łeb i powinna się leczyć u psychiatry albo na jakiejś terapii. Matka albo ma to w dupie albo sobie odpuściła bo nie dała rady jej pomóc na siłę.
Sama marlena też pewnie sobie z tego zdaje sprawę, ale jej po prostu jest tak wygodnie - robić z siebie ofiarę a przy tym być totalnym leniem, żebrakiem i ogólnie pasożytem.

Przypomnę tylko, że to jest osoba, która jak ma chleb, masło i szynkę to nie zrobi sobie kanapki tylko cały dzień będzie drzeć mordę, że jest głodna, boli ją brzuch i kręci się jej w głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dostęp do wody też miała a się nie myla XD
Dla mnie to zwykłe lenistwo.
Ale jak ktoś uważa, że to nie jest z jej strony celowe działanie tylko wynika z jej choroby i ona nie potrafi być samodzielna to w takim przypadku powinni ją ubezwłasnowolnić :-)
#rafatus #patostreamy
  • 7
@Podobny_do_Czlowieka: przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem i dopiero odpisz.
Bo ja właśnie zaznaczyłem, że takie naiwne osoby jak ty, które jej współczują i tłumaczą ją chorobą powinny brać pod uwagę to, że skoro według nich taka jest schorowana to powinna zostać pozbawiona jakichkolwiek praw i żyć pod opieką matki.
Ja nie uważam właśnie, że to z powodu choroby tylko z czystego lenistwa, wyrachowania i wygody.
Jak dla mnie jej zaburzenia psychiczne