Wpis z mikrobloga

Zadzwonila do mnie rozpłakana kuzynka, żebym jej pomógł. Pytam w czym trzeba pomoc, bo chetnie to zrobię, mówi mi, ze jest znowu w ciąży (3 ciąża, aktualnie ma dwie córki jedna rok druga dwa lata). Mam w głowie takie xDDDDDE. No mówię, ze przykro mi, ale co mi do tego xD. Wiec przechodzi do meritum, czy jest szansa, żebym pożyczył jej 10 tys zł na spłatę komorników bo chce wyjść na prostą, a w zamian da mi pod zastaw auto i obiecuje, ze mnie spłaci. Mówię ze nie ma opcji i niech bliższa rodzina jej pomoże. Na to ona, ze nikt jej nie pomoże bo każdy się od niej odwróci jak okaże się, ze jest w 3 ciąży z patusem, który gra tylko w lola i nigdzie nie pracuje. #!$%@? ja od góry do dołu, ze znowu zaciążyła, bo ma 24 lata dopiero, a ona się w zakładanie rodziny bawi. Jej stary jak się dowiedział, ze jest w drugiej ciąży to się #!$%@? i #!$%@? ja z domu. Rodzice nadziani w #!$%@?, ojciec jej ma firmę transportowa i co rusz inwestuje w jakieś działki czy mieszkania w miastach wojewódzkich, a córeczka ma komornika xD. Nie ukrywam ze dobrze jej tak xD
#logikarozowychpaskow #zwiazki #bombelek #codzienndawkamadek
  • 74
@Kowixx: Twój post to same domysły. Skąd wiesz, że oprócz tego, że chce pożyczyć pieniądze nie wyciąga ręce po socjal i nie uważa, że się jej należy? Skąd wiesz, że facet chociaż nie próbuje skombinować skądś kasę?
@JavierDaY: o rodzinę trzeba dbać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Powinieneś jej pomóc! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W sensie że zabrać jej "faceta" na wycieczkę, przekonać go, aby się ogarnął, skasować konto w LOLa, a kompa odsprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kombinuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JavierDaY: Niestety ale takim nie da się pomóc. Pomagasz, tłumaczysz a i tak wdepnie kolejny raz w to samo i nie mam tu na myśli ciąży ale bardziej kwestie finansowe.

Jak już to pomógłbym jej sprzedać samochód na spłatę długów i znaleźć jakąś prace. Ale nic nie pożyczaj. Ewentualnie kup od czasu do czasu coś do jedzenia dzieciakom, bo ich to szkoda.