Wpis z mikrobloga

Najbardziej śmieszy mnie lewactwo, które przyklaskuje próbę nielegalnego niszczenia Konfy przez PiS (notabene nieudaną, bo Konfa tak i tak dostanie subwencję), a potem za pół roku będą płakać że spotyka ich to samo xD (chyba że o czymś nie wiem i razem z PiS-em szykujecie turbo lewicową koalicję)

Dokładnie tak samo było z cenzurą Konfederacji w TVP - Lewactwo śmiało się i przyklaskiwało temu, że Konfederacja jest nielegalnie cenzurowana i oczerniana (wygrane 3 sprawy sądowe), a potem te same lewactwo się tłumaczyło tekstami typu "my nie popieramy takich haniebnych anty-demokratycznych działań" ¯\_(ツ)_/¯

#bekazlewactwa #bekazpisu #konfederacja #4konserwy #neuropa #neuropis
B.....e - Najbardziej śmieszy mnie lewactwo, które przyklaskuje próbę nielegalnego ni...

źródło: comment_1601399361o3w6VZEj1H6ifacsSLfzTL.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@Bounty: ja wiem o tym, ale ponawiam: co ma wybranie dudy do pkw? XD
Gdyby nawet wygrał trzaskowski, to i tak w kwestii PKW by się nic nie zmieniło.
Prezydent nie ma władzy nad PKW.
  • Odpowiedz
@Back_Space Nie przekonasz. PiS miało na celu zmanipulowanie takich właśnie ameb jak kolega któremu odpisujesz i jak posłuszna małpka za darmo będzie powielał tę scieme myśląc o swojej słuszności.
  • Odpowiedz
@L3stko:

W przeciwieństwie do pozostałych partii liderzy Konfederacji ufają w rozsądek swoich wyborców i mieli rację.


To niezłą rację mieli. Tyle mówienia, że ważniejsza jest gospodarka, a nie kwestie światopoglądowe po czym przy urnach okazuje się, że 45% wyborców konfy głosuje na socjalistów bo też nie lubią gejów i aborcji. I nawet się nie ośmieszajcie twierdząc, że Trzask to taki sam socjalista bo choćby tak było to nawet ameba z 10IQ
  • Odpowiedz
@Back_Space:

wygrane 3 sprawy sądowe)


No właśnie co z nimi? Pierwsze przeprosiny to było bardziej naplucie w twarz niż przeprosiny, a kolejnego wyroku sądu TVP w ogóle nie wykonało? Dlaczego Konfederacja nie drąży już tego tematu?
  • Odpowiedz
@Vokun: 2 wyroki sądowe zostały wykonane (pierwszy nieprawidłowo, drugi prawidłowo) oraz 2 wyroki sądowe zostały nie wykonane (jeden wyrok za ten pierwszy nieprawidłowy i drugi za kłamstwo w/s sondaży).

Konfederacja drąży ten temat, czasami na konferencjach o tym przypomina. Te 2 nie wykonane wyroki po prostu siedzą w prokuraturze, bo nie są analizowane w trybie wyborczym. Pewnie za rok będzie wyrok.
  • Odpowiedz