Wpis z mikrobloga

Dzis na rozlanie dwa zapachy w super cenach.
BdJ ktorego znamy i lubimy udalo mi sie upolowac w swietnej cenie, podobnie jak najbardziej noszalnego Opusa - "VI". Slodkie kadzidlo, szyk i klasa - tak mozna scharakteryzowac ten zapach.

Zapraszam.

1. Tom Ford - Beau de Jour Signature (2020) - 4,5zl/ml - 50ml
2. Amouage - Opus VI - 6,2zl/ml - 60ml

Dekanty tylko 10ml i 20ml, wysylka InPost 13zl

#perfumy #rozbiorka
źródło: comment_16014844520iQFXnil28vHgMnXWNFsEr.jpg
  • 34
@CichySzelestOka: @farmer111: @bubas88: @arc_tic: @vizori: @Mywave @czasem_ruda @aradzisz @tage:

Dzisiaj bylem w Mood Scent Bar z zamiarem upolowania jakiegos Zoologista, ale niestety po recenzjach @dr_love zostaly wykupione i czekaja na dostawe. Posrod wielu zapachow ktore testowalem nic mnie nie zachwycilo, dopoki nie poprosilem Pana z obslugi o propozycje czegos w moim guscie ktory mu przelozylem. Podal mi https://www.fragrantica.com/perfume/BDK-Parfums/Tabac-Rose-61838.html ktory mnie rozlozyl na lopatki. Sliwka, czekolada, tyton
@Mywave: nie do konca. Maja podobne nuty ale Arabesque mocniej akcentuje tyton, a sliwka jest tylko zamiennikiem wanilii z TV, aby bylo czuc czym jest to inspirowane. Tabac rouge jest inny, slodszy i zrobiony z wiekszym przepychem. Jakosc skladnikow i parametry tez chyba lepsze w BDK.