Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszym odcinku:
- księżniczka disco polo po udanej autopromocji, bez przejawienia woli zabawy według reguł programu powraca hehe "szukać" miłości do warszawy( ͡° ͜ʖ ͡°)
- upodlenie Mikołaja vel parobka. Chyba sam nie wie czy wycofanie z wycofania z wycofania z wycofania to dalej szachy 5D czy dobra mina do złej gry. p0liwla od pierwszych mikrosekund po przeparowaniu dalej okazuje wyjebongo i udawane zainteresowanie. Good choice mate!
- Kornelia zgrabnie podsumowuje hipokryzję Miki
- Brzozola zarządza zwiększenie poziomu focha na bezpieczne 90%, Rafał wytrzymie #pdk w końcu 100k piechotą nie chodzi. Magiczne i ekspresowe odfochowanie po paru sekundach na leżaku. O mitycznym "dystansie" Brzozoli do samej siebie nie wspomnę, mamy okazję go podziwiać od pierwszego odcinka()
- cokolwiek dziwna reakcja Magdy na mega szczere wyznanie miłości przez Igora. Proszę polać temu Panu, jeden z niewielu konkretnych gości w tym programie, i w dodatku nie dostanie za jakiś czas po programie kaca moralnego
- szkoda szczempić ryja na całą akcję z ciążą i niemowlakami () zawbioskuję tylko o medal dla Solorza za stworzeniw najbardziej kryptogejowskiego wydarzenia ever czyli braci Chadolec kompelemtujących półnagich facetów z rozkraczonymi nogami i odbierających ich "porody" ʕʔ


#loveisland
  • 7
@takimireczek: hmmm jeśli czuje tak samo (tak, wiem, oczywiście że czuje tak samo( ͡° ͜ʖ ͡°) to powinna rzucić mu się w ramiona i zapewnić o miłości. Jeśli natomiast wyczuła że Igor gra pod 100k to patrz punkt pierwszy tylko 3 razy głośniej i mocniej. Czyli generalnie powinna zrobić coś czego nie zrobiła. Dlatego wg mnie to dziwne ¯\_(ツ)_/¯ no ale każdy reaguje po swojemu, nie chcę