Wpis z mikrobloga

@RazemSuS: Najbardziej popierałbym Lepszego we wspólnych lajtach z Patrykiem. Patryk z Lepszym mogliby czasem tworzyć niezłe combo na miejskie dymy. Tylko problem w tym, że jeden i drugi znowu za bardzo obsrany, by strimować(,)
  • Odpowiedz
@LepszyStream: po pierwsze zwracaj się do mnie na Pan - co Ty sobie myślisz bezbeku, że mówisz do kolegi z budowy?!!! Kolejna kwestia Pan czyli znowu ja: płacę za dymy i małpki czyt. @LepszyStream i @Lordzik mają mnie zadowolić po drugiej stronie ekranu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Małpka jedna z drugą się buntują???
  • Odpowiedz
@Tsewang: ja regularnie nie strimuje tylko z jednego powodu , nie mógłbym dzień w dzień #!$%@?ć alko + narko , wole w tygodniu robić treningi żeby mieć 41 cm w bicepsie , a przy weekendzie raz a dobrze sie #!$%@?ć :p
  • Odpowiedz
@PZt37: czemu się pięść zaciska ? :D co ja takiego robie ludziom bo ja nie potrafie tego zrozumieć :D ja jakbym był widzem a oglądałbym takiego Lepszego to polubiłbym w #!$%@? takiego gościa
  • Odpowiedz
@arickzer0wy: nie byle kogo tylko chłopa 5 razy wiekszego ode mnie , jakby podszedł do mnie jeden typ MOJEJ POSTURY to oczywiste że bym nie przeprosił , ale oczywiscie nikt taki nie podejdzie , podejdą tylko silniejsi / bardziej napakowani / i w kilku , no nie oszukujmy sie
  • Odpowiedz