Wpis z mikrobloga

W UPC jest różnie od miesiąca na rachunku jest rubryka internet światłowodowy, ale do budynku dochodzi koncentryk??? O co biega? W UPC jest jedna zasada jak usługi działają to działają ale jak zaczną się problemy to Ty masz problem. Druga rzecz to do netu do 750 dają problematyczny connect box ma więcej problemów niż poprzednie modemy razem, po aktualizacjach są problemy z łączeniem po wi fi z telewizorami i nie którymi laptopami
  • Odpowiedz
@stassma Miałam Netię i odradzam. Same problemy: co chwilę awarie (trwające czasem kilka dni), długie oczekiwanie na serwisanta (oczywiście trzeba brać wolne na ich przyjazd), dużo #!$%@? się z wadliwym sprzętem (wymieniają Ci na jakieś poserwisowe odświeżane trupy, które po kilku miesiącach znowu się psują). Dużo zachodu żeby rozwiązać umowę i odesłać sprzęt (mają też burdel w papierach i żądają zwrotu np. routera który został wymieniony i zabrany rok temu przez ich
  • Odpowiedz
@stassma: Pod żadnym pozorem nie bierz korbanku. Awarie regularne, zrywki połączenia co pare minut wiec w sieci sobie nie pograsz, jak juz cos padnie to pada od razu ich strona, pod infolinia nikt sie nie zglasza a na fb odpisuje Ci bot że nie rozumie twojej wiadomosci wiec kontakt w przypadku kryzysu jest zerowy. Wiem że ceny mają konkurencyjne, ale jaka cena taka usługa :D ja czekam na koniec umowy i
  • Odpowiedz
@GrubyBrubel: Nie pamiętasz ostatniej awarii? A wczoraj? Na krzykach nie miałem internetu przez prawie 2h, oczywiście telewizji też :P Z ciekawości w jakim rejonie Wrocławia Korbank tak stabilnie działa? Bo aż trudno mi uwierzyć a niestety męcze się z nimi od 2 lat na Tęczowej i na Krzykach
  • Odpowiedz
@GrubyBrubel: Na początku kwarantanny kilka razy przecięli światłowód na placu Orląt tam gdzie ciągną teraz tramwaje do legnickiej, więc jeszcze marzec- kwiecień też musisz pamiętać :P No ale dobrze wiedzieć że na Kozanowie to jakoś działa, u mnie nawet wczorajszy mecz Polska - Finalndia przycinał się średnio co 5min, gorzej niż jakbym streama sobie odpalił... Tego typu kablówka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz