Wpis z mikrobloga

Nie chce mi wnikac w to,czy wirus jest realnym zagrożeniem,czy też nie. Nie znam sie na tym,ale patrząc na niektóre działania mające na celu walkę z pandemią,to mam wrażenie,że jestem bohaterem jakiejs absurdalnej komedii. Przecież duża częsc tych działan, to jest chyba tylko po to,aby pokazać,ze coś sie robi,a nie zeby faktycznie przeciwdziałac wirusowi
#koronawirus #takaprawda #captainobvious
  • 7
  • Odpowiedz
duża częsc tych działan, to jest chyba tylko po to,aby pokazać,ze coś sie robi,a nie zeby faktycznie przeciwdziałac wirusowi


@rocky93: Jak to nic nie robią? Minister szkolnictwa opracował procedurę. Są przygotowani na każdą ewentualność:
- nie będzie zakażeń, albo będzie mało zakażonych - szkoły funkcjonują normalnie, jak zawsze
- będzie dużo zakażeń - szkoły działają tak jak przed wakacjami
- będą zakażenia i będą rosły - model hybrydowy, trochę tak, trochę
  • Odpowiedz
tak jak przed wakacjami


@JK1z: No nie wiesz? Dzieci siedzą w domach. Nauczyciele wysyłają i sprawdzają prace domowe. Zero dydaktyki. A rodzice #!$%@?ą do pracy a potem w domu uczą bombelki.
  • Odpowiedz
@kot_gagarina: To masz aktualnie 5x więcej dziennych przypadków niz na poczatku wrzesnia i nic nie zamykają xD U mnie dopiero dziś w szkole dyrektor ogłosił żeby chodzić w maseczkach na korytarzu żeby sanepid nie krzyczał
  • Odpowiedz