Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wielu z was spod znaku #przegryw tudzież #blackpill wyśmiewa samotne matki, a mężczyzn, którzy się z nimi związali to już potężnie gnoicie.
Jednak nie zdajecie sobie sprawy z pewnej kwestii.

Z takiej, że ci faceci (w waszym języku cuckoldy) są znacznie bardziej pożyteczni społecznie niż wy. Bo taki mężczyzna zapewnia szczęście dzieciom (mają pełną rodzinę) i też sam się uszczęśliwia w takim związku, a wy co? Piwnica i komputer? To ma być życie? Siedzenie w ciemnicy i naparzanie w komputer nie jest życiem, tylko wegetacją. Więc zamiast narzekać na swój wzrost, zarobki czy geny (to nie wpływa znacząco na twoje relacje z płcią przeciwną, wystarczy być miłym, a nie być despotą w związku i już znajdzie się chętna) może zaczniecie pracować nad sobą, umyjecie się, zmienicie łachmany na lepsze ubrania; mało która chce mieć śmierdziela z poplamioną koszulką i nie będziecie po robocie tylko tłuc w gierki jak dzieci.

Tyle wystarczy do szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7a2d40605297c54a62b05d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 62
  • Odpowiedz
MikroblogowaKaczka: @Kowixx wstaw zamiast przegrywa kobiete a zamiast matki przegrywa. I juz nagle nie bedzie biadolenia o szczesciu ale jak smiesz incelu wciskac nam przegrywow. Mamy prawo oczekiwac kogo sobie chcemy a wy nie macie nam wmawiac takich rzeczy mizoginie!!!

I nie bedziemy za rowno szczesliwi z matka jak i z kims brzydkim. W ogole sie tego nie bierze pod uwage. To jak glodujacemu w Afryce mowic, zeby jadl trawe albo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale czy samotne matki siedzą i płaczą że nikt ich nie chce? No nie. To zasadnicza różnica - one akceptują fakt, że jeśli stawiasz wymagania to albo ktoś je spełni albo bedzie sama. I żyje sobie dalej

Wy płaczecie że nikt was nie chce i gnijecie. Nie żyjecie. To kosmiczna różnica. One żyją, pomimo braku partnera, to dla nich tylko dodatek.

A że właściwie powtórzyłam swój ostatni post, to znaczy
  • Odpowiedz
GigantycznyJabol: @Kowixx nie, wcale nie marudza. Nie ma artykulow na natemat etc gdzie krytykuje sie tych co nie zechca matki z dzieckiem. Tak to jest jak sie caly dzien spedza na czytaniu tagu przegryw. Ale nawet to ci nie wychodzi bo regularnie spamisz jak to przegrywy nie pracuja etc, gdy doslownie nikt poza trollami jak janusz_pol czy typbezoszczednosci o byciu bezrobotnym i zyciu na koszt rodzicow nie pisal.

Z reszta jak
  • Odpowiedz
NaćpanyBarman: @Kowixx nie odwracaj kota ogonem i nie zmieniaj tematu. W tematach odwrotnych piszesz dokladnie co innego, ze kazdy moze sobie oczekiwac czego chce i nic nikomu do tego. Jakos nie piszesz, ze kobieta moglaby byc szczesliwa z jakims przegrywem a woli jak glupia czekac na Chada. Zawsze sobie dobierasz jakas korzystne dla siebie teze typu, ze przegryw bedzie szczesliwy z samotna matka i swiadomie wybiera marudzenie albo, ze przegryw mieszka
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak mówiłam - twoje urojenia i zakładanie "co by było gdyby" to nie jest dyskusja ¯\_(ツ)_/¯
Ps. Beka, że wchodzisz to co 5 minut żeby zobaczyć czy odpisałam, zamiast pisać ze swojego konta xD
PS2. Beka, ze ja w tej rozmowie ani razu niż użyłam słowa "incel" a tym sam nim rzucasz i się sam nakrecasz xD
  • Odpowiedz
BiednyŁobuz: @Kowixx dokladnie, tak samo jak dyskusja nie jest co by bylo gdyby tak samo nie jest to zadna forma argumentacji. Zapamietaj to sobie jak nastepnym razem bedziesz pisac swoje bajki o bezrobotnych przegrywach, ktorzy zyja na koszt rodzicow. I zapamietaj sobie, ze cokolwiek co nie ma merytorycznego charakteru, przede wszystkim wszelkie wjazdy personalne, ktore nie dotycza w zaden sposob sprawy a ich jedynym celem jest dyskredytacja drugiej strony to argumentacja
  • Odpowiedz
TrzeźwyDewiant: @Kowixx niedlugo trzeba bylo przegladac twoje wypociny bo tylko minute. Tu masz swoja wlasna wypowiedz z przed 2 dni ,,,Bunch: co w tym złego? Każdy może wymagać co chce, albo znajdzie, albo nie znajdzie i zostanie sama ¯_(ツ)_/¯ lepiej być samemu niż z kimś kto nam nie odpowiada''. Powtorz ja sobie teraz sto razy i zrozum, ze nie odpowiada nam matka z dziecmi. Nie gdybaj wiec czy bysmy byli szczesliwi,
  • Odpowiedz
TrzeźwyOnkolog: @AnonimoweMirkoWyznania: A w czym ta wypowiedź przeczy się z tym co napisała wcześniej? Nie chcesz samotnej matki spoko, najwyżej będziesz sam, kogo by to miało obchodzić. Tu się rozchodzi o to dlaczego tych co się z taką zwiąże wyzywasz od cucków itp? Czemu w ogóle dajesz #!$%@? o decyzje życiowe osób trzecich? Nie masz własnego? A może potrzebujesz kogoś wyzywać, bo masz taki paskudny charakter? Nie odpisuj tylko to
  • Odpowiedz
PrzyjemnaKreatura: @Kowixx napisalas, ze przegryw moglby z taka matka byc szczesliwy, to ja ci odpowiadam, juz po raz 10, ze roszczeniowa panna z tindera tez moglaby byc szczesliwa z przegrywem a nie czekac na Chada. Tylko, ze w takim przypadku juz nie piszesz, ze moglaby byc szczesliwa, tylko, ze moze miec wymagania jakie chce.

Potem piszesz, ze przegrywy ciagle jojcza a kobiety nie. To ci tlumacze, ze mezczyzni marudza w swoich
  • Odpowiedz
PonadgabarytowyCielak: @AnonimoweMirkoWyznania: A w czym ta wypowiedź przeczy się z tym co napisała wcześniej? Nie chcesz samotnej matki spoko, najwyżej będziesz sam, kogo by to miało obchodzić. Tu się rozchodzi o to dlaczego tych co się z taką zwiąże wyzywasz od cucków itp? Czemu w ogóle dajesz #!$%@? o decyzje życiowe osób trzecich? Nie masz własnego? A może potrzebujesz kogoś wyzywać, bo masz taki paskudny charakter? Nie odpisuj tylko to
  • Odpowiedz