Wpis z mikrobloga

@KosibaAntoni: ej dzbanie a nie myślisz że dziwnie byłoby odpisać na takie coś ścianą tekstu o sobie? xD
Jak one nie piszą pierwsze "bo taką mają zasadę" i na dodatek pusto odpisują bez większego kontekstu to pokazuje ze im nie zależy, więc czemu miałoby i tobie zależeć? Ja jak miałem tindera i widziałem takie podejście to tak samo odpisywałem i wtedy już u niektórych coś drgnęło. Zazwyczaj i tak juz nie
@LadyMartini: Zawsze możesz odpisać, że „#!$%@?, bo ledwo się dzień zaczął, a już zdążyłam się poparzyć, skaleczyć i spóźnić do pracy”. Zarzuć zatem jakieś teksty, które są najlepsze na rozpoczęcie.

Ale i tak @Patol0g dobrze napisał - jak wpadniesz lasce w oko, to na samo „Hej” odpisze 3 zdania. Tinder jest trudniejszy do randkowania niż robienie tego bezpośrednio. W realu jak się ma mniej wyględną twarz, to można to nadrobić charakterem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DrDevil: moim zdaniem to nie o wygląd chodzi bo najciekawsze dyskusje miałam z osobami, które nie były wielce atrakcyjne. Jedno z moich ulubionych to gdy ktoś mi napisał "Czy kraby myślą, że ryby latają?" xD w moim przypadku akurat ludzie zagadują o kota na zdjęciu, flaszkę whiskey lub moje włosy. Czasem jest gadka o sushi.