Wpis z mikrobloga

@JohnReese: Ale gdzie tu wysryw? Myślę, że większość ludzi się zgodzi, że przeciętny Hiszpan jest bardziej atrakcyjny od przeciętnego Polaka, tak samo jak przeciętna Szwedka jest brdziej atrakcyjna od przeciętnej Polki, co nie oznacza, że któreś z nich będzie lepszym partnerem niż Polak/Polka.
@hansschrodinger: Uwierz mi, że znam więcej takich mirabelek tutaj, które się nie wstydzą przyznać, że są Polkami, ale to w Hiszpanii. Ponoć w Anglii to wygląda inaczej ¯\_(ツ)_/¯ Nawet kilku moich znajomych z Hiszpanii teraz dodaje "jedno nakrycie dla nieznajomego" podczas Wigilii, bo im się ta tradycja bardzo spodobała.
@JohnReese: Rodriguez nigdy się nie będę nazywać, nawet jak wyjdę za Hiszpana, dlatego, że tutaj żona zachowuje swoje nazwisko po ślubie. Obywatelstwa też nie mam, bo jakoś mi się nie widzi zostać oficjalnie Hiszpanką. Mów za siebie, ja tam polskości nie mam zamiaru się wypierać. Jeśli Ciebie polskość boli to ty zmień nazwisko i obywatelstwo. ¯\_(ツ)_/¯
@JohnReese: To powodzenia, ale musisz przyznać, że to trochę sprzeczne, że z jednej strony zarzucasz Polkom, że sprawiają, że Polacy się czują gorsi, a z drugiej sam przyznajesz, że przy najbliższej okazji się wyprzesz swojej "polskości", bo ciąży Ci ona jak kula o nogi.
@hiszpank: Nie rozumiem. Nie znasz Polaków i nie mieszkasz tu XX lat to skąd wiesz, że są brzydsi?
Druga strona, skąd wiesz, że Szwedki są ładniejsze od Polek?

Ciężko tak wyjść z założenia, że dana nacja jest ładniejsza od drugiej bo to zależy od preferencji danej jednostki. Chociaż dla kobiet kanon piękna jest znormalizowany... Mi się np. Francuzki niezbyt podobają przez swoją charakterystyczną urodę jak 99% murzynek.

Dla kobiet w Polsce
@tbhilt: Bywam czasami w Polsce i widzę Polaków i widzę, że są przeciętnie mniej atrakcyjni. Tak samo jak znam wiele Szwedek i wszystkie były przeciętnie ładniejsze od Polek, które znam, ale masz rację, że to zależy od gustu.

Jeśli chodzi o podryw Polaków i Hiszpanów to już tu napisałam, że nie widzę różnicy. Hiszpanie prawią wiele banalnych komplementów, na które może Polki się dają nabrać, bo nie są przyzwyczajone, żeby Polacy
@hiszpank: Bo Polak jak jest bezpośredni to jest zlewany na starcie xDDD no chyba, że jest Chadem to kwestia rozwiązana. Ale jak Hiszpan jest bezpośredni to och ach, nóżki na boki xDD przecież to jest żenujące.

Nie ma drugiego takiego kraju na świecie na poziomie Polski wzwyż w którym to lokalne laski mają wymagania z kosmosu wyłącznie dla swoich rodaków, a dla zagranicznych praktycznie ich nie mają. Jak ktoś ma jakiekolwiek
@tbhilt: Ja ju tu kiedyś pisałam, że mnie zaskoczyło w Polsce to, że Hiszpanie mieszkający w Polsce podchodzili do mnie i zagadywali od razu po hiszpańsku (chociaż nie wiedzieli, że mówię po hiszpansku), czyli ich sposób podrywu to zagadać po hiszpańsku. (doprowadziło to do kilku zabawnych sytuacji w moim przypadku) Ja tam zawszę mówię moim koleżankom z Polski, że Hiszpanie nie są księciami z bajki tylko dlatego, że są Hiszpanami, ale
@Phyrexia:

może gdyby polscy chłopacy dorównywali tym znienawidzonych przez Was "zagraniczniakom" było by inaczej?


W sensie mamy mówić z obcym akcentem i mieć zagraniczny, najlepiej amerykański paszport? Mieliśmy w pracy Amerykanina który był totalnym przeciętniakiem z wygladu a do Polski przyjechał bo w USA nie mógł znaleźć pracy. Wszystkie laski się do niego kleiły bo każda chciała mieć amerykańskiego kolegę.
@Blaady: Ja Ci powiem tak- one same się odsiewają w taki sposób. Co masz naciskać jak i tak gówno z tego będzie. A jak sam chcesz posmakować innej kultury to internety bardzo to teraz ułatwiają. Inna rzecz, że taki związek potrafi być srogą przeprawą, bo różnice kulturowe to nie takie hop siup.
@ZasilaczKomputerowy: Polacy się za nie nie biorą, bo może Hiszpanki i Włoszki wolą swoich lokalnych facetów a nie szukają koniecznie zagranicznej "przygody".

Kobiety są straszne, przerażające, bezwzględne i totalnie nieromantyczne. To najbardziej bestialskie stworzenia świata. Nie mają żadnych skrupułów. Mirki, jak tylko znajdziecie dobrą kobietę, to nawet jak nie jest w 100% waszym ideałem z wyglądu i charakteru to jak ma dobre serduszko to nie puszczajcie jej nigdy bo inaczej przegracie