Wpis z mikrobloga

jak komus to poprawi humor, to connor murphy czyli ten wyzej byl w krytycznej formie psychicznej, stany depresyjne, zaczal lysiec, a zeby temu ostatniemu zapobiec przestal cwiczyc i zrobil glodowke 40 dniowa
aktualnie wyglada jak kazdy inny lanklet
@Filip69: ten gość to jest cringe jak #!$%@?, widziałem kilka jego filmików. Jednym słowem chorobliwa megalomania lub narcyzm. Ok, wygląda zajebiście, ale wyobrażacie sobie wychodzić na ulicę TYLKO PO TO aby zrobić głupią minę, zdejmować koszulkę z zaskoczenia i obserwować z zadowoleniem reakcję przechodniów? creep jak #!$%@?, gdyby wygladał inaczej to by go zgarnęli na dołek za zakłócanie porządku XD
mmenelica - @Filip69: ten gość to jest cringe jak #!$%@?, widziałem kilka jego filmik...
@Filip69: ten gość to jest cringe jak #!$%@?, widziałem kilka jego filmików. Jednym słowem chorobliwa megalomania lub narcyzm. Ok, wygląda zajebiście, ale wyobrażacie sobie wychodzić na ulicę TYLKO PO TO aby zrobić głupią minę, zdejmować koszulkę z zaskoczenia i obserwować z zadowoleniem reakcję przechodniów? creep jak #!$%@?, gdyby wygladał inaczej to by go zgarnęli na dołek za zakłócanie porządku XD


@mmenelica: Nie rozumiesz głębi jego charakteru po prostu.
do tego znakomicie dobral koszule,byl u fryzjera i mial pewny siebie ton glosu.To nie moglo sie skonczyc inaczej niz wyciek soku z pyzdy plodnej julki.Haha!Siedzcie sobie dalej i piszcie o tym blekpilu( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Johnnysinspolscyfani: Zabawne, bo koleś został skrytykowany i wyśmiany przez amerykańską scenę.

Jeszcze niedawno miał depresję i podobno chciał się zabić, więc świetny przykład se wybraliście XD

Jak widać Juleczki i kwadratowa szczeka
venividi - > do tego znakomicie dobral koszule,byl u fryzjera i mial pewny siebie ton...