Wpis z mikrobloga

@mroz3: @Ratelmidozer: tak, serio. Zostawiła sośnierza i teraz jest szczęśliwa z murzynem, z którym ma bodajże dwójkę dzieci.

Nie warto mieć takich włosów, poglądów i maniery jak sośnierz, bo nikt z tobą nie wytrzyma
  • Odpowiedz
@genesis2303: jestem jak najbardziej za tym, aby polki wiązały się z ciemnoskórymi. Wszyscy, których znam to bardzo mili i sympatyczni ludzie. Mają pogodne podejście do życia i bardzo szanują kobiety. W przeciwieństwie do prawicowych kuców pokroju sośnierza.
  • Odpowiedz
@Radek41: a ja jestem bardzo przeciwny narażaniu dziecka na rozwód. Wiele też mówi o tej kobiecie fakt że córka została z ojcem w systemie prawnym gdzie w większości przypadków dziecko zostaje z matką.
  • Odpowiedz
@genesis2303 Jaką ona matką była że córka została z "kucem" Dobromirem, rozwiodła się z Sośnierzem, poznała Mokebe i własne dzieci z swym ex-mężem zepchnęła na drugi plan.
  • Odpowiedz
@rafxyz44 Dobromir żyje bardzo dobrze z córką, której bliżej do alternatywki niż do konserwatywnej młodej damy, czuć że matki w zyciu pani Sośnierz junior nie ma.
  • Odpowiedz