Wpis z mikrobloga

@MazutowyTadek: Nie używam, ale Glucam P-20. Może nie wzmacnia, ale wydłuża żywotność o parę procent. Dodatkowo jednak przytłumia górne nuty.

Kiedyś chodziła tez bujda, że ISO E SUPER dodane do flakonów sprawia cuda - ch*ja prawda, ale w przypadku perfum, gdzie IES stanowi zdecydowaną większość kompozycji zapachowej (jak np. Encre Noire, koło 45%) rzeczywiśćie potrafi prawie-że podbić rangę z edp do edp, mając na uwadze, że jednocześnie zmienia to też strukturę
@MazutowyTadek: Tak jak @Volan i też łatwiej dostępna Neutrogena bez zapachu. A do tego pij dużo wody. Nie oczekuj że od razu po jednym razie jak się posmarujesz to coś się zmieni, masz suchą skórę to musisz z tym walczyć a efekty możesz zauważyć za jakieś parę (lub więcej) miesięcy.
@MazutowyTadek: dobrze nawilżona skóra, z racji, że nie mam czasu się smarować balsamami to używam nawilżających aptecznych zeli/baz/kremów pod prysznic.
z perfumami, które lubię, a krótko utrzymują się na skórze robię jeszcze tak:
Nawilżający bezzapachowy krem, na rękę. Rozcieram w dloni. Wpsikuje w to dwa strzały słabych perfum. Mieszam w dłoniach. Nakładam na nadgarstki. szyję, klatkę. Czekam aż się wchłonie i dalej psikam.sie normlanie tymi perfumami. Tego nauczył mnie MrSmelly1977