Wpis z mikrobloga

Jak nie było mnie w szkole kilka tygodni (chyba z 5), z powodu #!$%@? złego stanu psychicznego i dostałam ostrzeżenie od wychowawcy, to warto tam wracać? Obiecywałam mu, że pojawię się tydzień temu i w razie niedopilnowania obowiązku zostanę wykreślona z listy uczniów.
Nie przyszło do mnie żadne powiadomienie ani list. Serio nie wiem XD
W dodatku znajoma napisała do mnie, że mam #!$%@?ć po świadectwo i oddać klucz, bo wychowawca niepotrzebnie mnie broni...

#depresja #damskiprzegryw #pytanie
  • 23
  • Odpowiedz
@SPRAWDZANIE_IP: Matka ma #!$%@? i postawiła ultimatum: "#!$%@? do szkoły albo do pracy. Inaczej masz miesiąc na wyjście z tego domu".

@lilsaio: Obawiam się tego, że będzie to potraktowane jako lenistwo. Poza tym wiedzą tam, że jestem "popsuta", ale dawali mi już tyle szans, że mogą mnie tym razem #!$%@?ć na zbity pysk. Ciężko powiedzieć.

@cocojambo210: Haha, no niezła. Ale ja też święta nie jestem, jak pytała się na
  • Odpowiedz
@Urodzony: Wiadomo, ale sabotowanie samej siebie wychodzi mi jak nic.
@10129: Spytam się dyrektorki. Czytałam o gościu, którego #!$%@? za pobyt w szpitalu. Zobaczymy, zobaczymy...
@kzxx: 18
@Merli20: Właśnie wiem. Skończenie z wykształceniem podstawowym dobiłoby mnie w cholerę. Koleżanka sama w sobie nie jest taka zła, ale #!$%@?ła mnie tym tekstem XF @SPRAWDZANIE_IP: Szukałam już i nawet w Amazonie potrzebujesz zawodówki. Składałam CV do #!$%@? lottka (na
  • Odpowiedz