Wpis z mikrobloga

@veldrinn No właśnie ostatnio znalazłem fajne auto na olx,niby osoba prywatna i mówię że dzwonię w sprawie ogłoszenia a ten do mnie że ale o które auto się pytam bo ma 7 wystawionych xD . No przez te handlarzyny #!$%@? ciężko cokolwiek kupić
  • Odpowiedz
@LokalnaPatologia Dlatego warto wrzucić numer telefonu w google. Jak handlarz to wyskoczy kilka ogłoszeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@psylo Chyba, że chcesz kupić kiełbaskę z brudnego grilla albo nową kolekcję Cotton World ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@veldrinn: A podepnę się pod pytanie. Szczerze, nie byłem tam nigdy. Interesuje się retro elektroniką. Mają tam handlarze takie rzeczy jak, stare amplitunery/kolumny, retro konsolki, 8 bitowe kompy ? Dzieki za odpowiedź.
  • Odpowiedz
@Marasson Coś tam się czasem pojawia ale elektronika i kompy rzadko. W takie klimaty to uderzaj na targi staroci do Agrohurtu (większa szansa ale też mniej elektro) lub na targ do Dukli (w co drugą sobotę bodajże).
  • Odpowiedz
@LokalnaPatologia: Unikaj giełdy jak ognia, jak szukasz czegoś w wiekszym budżecie niż 5 k to polecam sie przejechać na Śląsk - nie rozumiem dlaczego, ale na podkarpaciu auta sa najdrozsze w PL. Niedawno tez szukałem czegoś dla siostry, olx, ze zdjęć i rozmowy z osoba sprzrdajaca spoko, po przyjezdzie okazalo sie ze fura twardo bita, typ nie mial nawet akumulatora do niej (XD), niby prywatny wlasciciel hehe a pod blokiem na
  • Odpowiedz
@LokalnaPatologia: Na naszej giełdzie obecnie można kupić wszystko, ale samochodów jest najmniej. jeśli już są to na pewno nie warte uwagi. Jedyne, na co warto tam jechać to na szaszłyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupuję kilkanaście do kilkadziesiąt samochodów rocznie w regionie Rzeszów +100km więc jeśli podzielisz się informacją czego poszukujesz to udzielę Ci kilku wskazówek gdzie szukać i jak.
  • Odpowiedz