Wpis z mikrobloga

Chciałbym zapytać o wasze zdanie na temat sytuacji z HO. Trochę nie wiem co robić, czy zostać w dużym mieście, płacić za wynajem itp czy wrócić do rodzinnej, małej miejscowości, z której w każdej chwili bez większego problemu można dojechać do pracy (0 kosztów wynajmu, jedynie na paliwo w sytuacji, gdy trzeba dojechać do biura). Jak myślicie, jak to będzie wyglądało w 2021? Będzie masowy powrót do biur na stałe, 5 dni w tygodniu? Trochę mnie już ta cała sytuacja irytuje, wygląda na to, że życie jakie znamy sprzed covid nie wróci. A trochę średnio siedzieć zamkniętym w mieszkaniu na HO i płacić za wynajem...

#koronawirus #korposwiat #korpo #pracbaza #wynajem
  • 3
@trescoronas: Nie wydaje mi się, z tego co widzę po znajomych to część wróciła na raty do biur i mają jakieś swoje tygodnie i reszta to HO, u mnie nie zapowiada się, żebyśmy w najbliższym czasie wrócili do biura. Co do wynajmu - pytanie na które sam musisz odpowiedzieć, czy chcesz wracać do domu czy jednak wolisz płacić i mieć ten komfort, czy ewentualne dojazdy nie będą zbyt drogie zanim znajdziesz