Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się sytuacja, jak w dawnej klasie licealnej,(15 facetów, 15 kobiet) każda kobieta miała chłopaka starszego o kilka lat, który był atrakcyjny fizycznie, a każdy facet z klasy walił konia i marzył o kobiecie. Żadna z koleżanek nie była dziewicą. Oczywiście facetom wmawiano, że to oni są zboczeni i myślą tylko o ruchaniu, tylko, że oni nie ruchali, oczywiście kobiet nie karcono za to, że puszczały się w wieku 16-18 lat z jakimś chadem. Jak taki atrakcyjny gość ją skrzywdził, to nagle zwykłym biednym prawiczkom wmawiano, że są świniami, a oni nawet nie dostali szansy na zaruchanie. Sram na edukację, która wmawia mężczyznom, że są zbokami chcącymi tylko zaruchać, a kobietom na wszystko przyzwala, sram na edukację, gdzie przeciętnego faceta prawiczka wini się za bogate życie seksualne chada. Wiek inicjacji seksualnej kobiety to 16-18 lat, a faceta 20-22 lat. Kiedyś wmawiano facetom, że wiek inicjacji seksualne dla każdego to 18 lat, a potem obalono te badania, bo się okazało, że przeprowadzono je tylko na kobietach xD. Na zasadzie wykazano, że kobiety mają swój pierwszy raz w wieku 18 lat, to uznano, że faceci też xD Gdy badania obalono, to okazało się, że wiek inicjacji seksualnej dla mężczyzn jest znacznie późniejszy. Dla kobiety oczywiście wynik się zgadzał, jest to 16-18 lat. Po prostu większość kobiet w wieku 16-18 lat puszcza się z pewną wąską grupą atrakcyjnych starszych od nich mężczyzn. To tłumaczy, czemu wiek inicjacji seksualnej faceta jest inny niż kobiety. Edukacja seksualna w szkole to gówniane feministyczne kłamstwo.

  • 74
nie myślałeś o tym, żeby pójść na masaż erotyczny?


@bylem_zielonko: wole zdechnąć jaki prawik niż uprawiać seks z kimś kogo nie pociągam seksualnie. Po za tym mam już #!$%@?, skupiam się na edukacji i zarabianiu kasy, żeby żyć w luksusie.
@kt13: W poście obaliłem te głupoty. Podajesz dane oparte na badaniu polegającym na pytaniu tylko i wyłącznie kobiet. Rozpowszechniasz mity tworzone, przez korporacje i feministki, które z badaniami nie mają nic wspólnego.
Nie interesują mnie stronnicze badania seksuologów, bo to pseudu-nauka, przeczytałem te badania i to woła o pomstę do nieba, znaczek WHO dopełnił mój uśmiech. Badania psychologów ewolucyjnych mówią co innego.
wole zdechnąć jaki prawik niż uprawiać seks z kimś kogo nie pociągam seksualnie. Po za tym mam już #!$%@?, skupiam się na edukacji i zarabianiu kasy, żeby żyć w luksusie.


@Jestembogaty: taki masaż to nie stricte seks tylko taka niby usługa seksualna, więc to trochę inny " klimat" i podejście z obu stron. Po prostu idziesz się zrelaksować :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bylem_zielonko: wygladałem na jakieś 34. nie przeszkadzało im to. laski są zorientowane na starszych i po odcierpieniu czasów licealnych bardzo mi było miło znaleźć się w grupie, że tak powiem, będącej targetem.
a i tak byłem głupi, bo miałem kolegę w liceum, który rwał laski w wieku gimnazjalnym. ale był badboyem więc miał dodatkowe punkty. ja wtedy nie wiedziałem jeszcze, że tak to działa. byłem zresztą przegrywem.