Wpis z mikrobloga

@Pitaq jak nie mieszkasz na zadupiu to spróbuj się zaczepić gdzieś gdzie robią automatykę przemysłową, robisz w budynku to nie piździ i hajs lepszy. W sumie to się nawet nie #!$%@? zbytnio. Ja nie mając bladego pojęcia o automatyce się zatrudniałem to na dzień dobry 20 netto miałem
  • Odpowiedz
  • 2
@KapitanTorpeda Niby miasto 40k a roboty tyle co kot naplakal, stanowiska obstawione przez starych prlowskich, każdy ucieka z tego miasta, a w dodatku z moim niedosluchem i aparatami sluchowymi to ciężko mam znaleźć bo wszędzie dziękują
  • Odpowiedz
@Patryk_z_lasu Mhm zakładam gacie na dupę , robię kawgę , siadam do laptopika w ciepłym łóżku , coś porobię , potem obiad posiedzę przy biurku i cyk dobry hajsik wpada w korpo , także nie wiem czego tu żal góralu
  • Odpowiedz
@Patryk_z_lasu: Swoją drogą czemu wybrałeś akurat pracę na zewnątrz? Jak miałbym robić budowlanke to chyba myślałbym o czymś w środku by nie marznąć i nie kapalo mi na twarz ;d? Jakaś stolarka, elektryk, hydraulik ? ewentualnie wykończeniówka ?
  • Odpowiedz
@bellazi: pamietam jak mój były pracował na budowie na czarno XD wcale dużo nie zarobił, a jak miał wolne to wiadomo darmowe XD jak zachorował to tez zero kasy, zarówno płatnych urlopów itd. W okresie zimowym częste wolne, czasami nawet dwa miesiące. Czemu niebiescy sobie sami to robią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz