Wpis z mikrobloga

Wyszedłem dziś na miasto i w porównaniu z np ostatnim piątkiem widzę mega wzrost ludzi noszących maseczki. To bankowo z powodu rosnącej społecznej świadomości i wzrostu niebezpieczeństwa, no nie szury? Nic dziwnego, że Hitler podbił polskę w trymiga, bo polaki robią to co im się w mediach każe. Aż mi trochę wstyd z powodu tych 25% genów. #koronawirus #bekazpodludzi
  • 14
@why1sthat: Z obserwowania rzeczywistości i wychodzenia z piwnicy. Jakbyś chciał mi dokleić łatkę negacjonisty to weź sobie odpuść. Moja babcia zmarła na zapalenie płuc w 2015 roku ale wtedy nie krzyczałeś by zamknąć z tego powodu cały świat
@Stallion45 mozesz ze mna podyskutowac bez wyzwisk? Ja pracuje w labie na codzien, mam do czynienia z covidem codziennie. Sam zauwazylem ze epidemia przyspiesza, jest jakies 100% wiecej poztytywnych oznacze niz bylo w maju. Sam znam kilka osob, moich znajonych, ktorzy przechodzili albo przechodza covida. Dwie z nich ciezko. Dlaczego wysmiewasz cala ta sytuacje? Przykro mi z tego ze Twoja babcia zmarla na zapalenie pluc, w ramach zemsty chcesz zeby teraz tysiace
@why1sthat: Chyba robię to co większość panikarzy nazywających każdego kto kwestionuje paranoję covidowa szurami i foliarzami. Piszesz z sensem, dlatego przepraszam za txt o wypadającym odbycie. Nie neguję istnienia wirusa, neguję niszczenie mojego, naszego stylu życia przez przygłupów
@Stallion45 dzieki za przeprosiny i rozumiem ze mozesz do tego podchodzic duzo emocjonalniej niz inni, przez to co doswiadczyles. Zgadzam sie ze nasz rzad to idioci i motaja sie jak we mgle w czasie tej epidemii. Zycze Ci zeby to cholerstwo wiecej w Twojej rodzinie sie nie pojawilo.
@why1sthat: No dobrze, ale weź powiedz czemu dziś krzyczysz o jakiejś epidemii a w 2015 nie krzyczałeś? Biorąc pod uwagę wiek mojej rodziny, pewnie w najbliższych 10 latach odbędzie się jakiś pogrzeb, no i co mam z tego powodu zakazać całej Polsce pić piwo po 22?
@Stallion45 juz mowie, dlatego ze wirus grypy istnieje z nami od tysiacleci. Jest doskonale przebadany przez to ze przez setki lat powstalo na jego temat setki roznych prac naukowych, wiemy jak z nim walczyc. Na grype wynaleziona zostala szczepionka. Na grype wynalezione zostaly leki. Natomiast szczep koronowirusa covid-19 to jest cos nowego, nieprzebadanego. Nie ma na to lekow, nie ma na to szczepionki. Do tego wirus covid19 jest grozniejszy niz grypa. I