Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może wyglądać na zarzutkę, ale sam bym chciał, by ten wpis nią był.
Mam kolegę, znamy się od czasów przedszkola. Generalnie spoko gość, często spędzamy ze sobą czas. Ostatnio jednak zaczęło mu odbijać...
Od jakiegoś czasu żali się, że to niesprawiedliwe, że niektórzy mają potężny komputer, który odpali praktycznie każdą grę na Ultra i grają na nim w mało wymagające gry, a on sam musi korzystać z kompa sprzed 9 lat, co dźwiga gry na niskich, może średnich detalach.
Podczas naszego wspólnego grania, kiedy znów porzuszył ten temat, z ciekawości spytałem się jakie ma najlepsze rozwiązanie na ten "problem".
Jego odpowiedź zagięła czasoprzestrzeń.
Powiedział, że w takim razie należy im odebrać te mocne kompy i dać im słabsze - i tak do niczego więcej ich nie potrzebują, a on chętnie by sobie. Chodzi o wymianę, że on dostanie super peceta, a taki "bogacz" dostanie jego.

Nie wiem jak to nazwać - komputerowy socjalizm?

#komputery #pcmasterrace #firstworldproblems

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f841126605297c54a62be94
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Im szybciej kolega nauczy się, że na swoje dobra musi sam zapracować, tym lepiej, dobrze by było jeszcze, żeby przestał zazdrościć innym dóbr materialnych, bo zawsze znajdzie się ktoś kto jest bogatszy i ma więcej.