Wpis z mikrobloga

Beka z tych wszystkich #!$%@? wojenek na gierki. Ludzie co mają po 20-30 lat nadal grają w jakieś gierki dla dzieci i jeszcze wydawają na to po kilkanaście tyś. zł Życie wam ucieka na jakiś klikaniu qwert czy innych iksów na tych plastikowych joystikach, jesteście #!$%@? załośni. Ten kraj jest stracony.

Za moich czasów nikt nie poswiecal zycia na jakies #!$%@? dla dzieci, nie gdy mialo sie po 20 kilka lat. Ludzie szukali roboty, budowali domy, zakladali firmy budowalne. A wy #!$%@? w wieku 30 lat obrzucacie sie gownem bo kto ma wiecej #!$%@? jakich klatek na monitorze, #!$%@? komu to potrzebne, nikt normalny tego nie uzywa

#ps4 #xbox #microsoft #sony
  • 75
@gierary_hir: jeszcze kiedyś grałem w giery ale teraz wiem, że ten czas to była straszna strata czasu, ba, śmiem twierdzić, że byłem nawet przez chwilę uzależniony, nawet jestem przekonany w jakimś stopniu, że przez gry straciłem dziewczynę oraz pozycja w życiu, do której dopiero teraz dochodzę, mogłem na niej być zdecydowanie 3 lata temu.

gry same w sobie nie są złe, jedynie zatracenie w nie powoduje, że człowiek głupieje i naprawdę
@gierary_hir: XDDDD
"20-30" zdziwił byś się

"ten kraj" XD w tym punkcie już wiem że bait

Piszesz jednocześnie o hobby i pracy, to może być to samo ale nawet wtedy czas wolny i pracę należy rozróżniać bo skończy się jak postać na jaką kreuje się autor baita ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A te filmy mają DOKŁADNIE taką samą wartość jak te gierki. Nawet jedna została nieobowiązkową lekturą