Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Panna_Kwarantanna: nie wiem jak 12mini ale 11 różni się od 11pro:

-ekranem LCD (11pro ma oled)
-aluminiowa obudowa (11pro stal)
-brakiem trzeciego aparatu z tyłu
-blyszczacym szkłem z tyłu, które się bardziej palcuje niż matowe 11pro
-nieco szerszymi ramkami
-11pro ma trochę lepsza baterię
-no i 11 jest trochę większa niż 11pro

I teraz pytanie czy te różnice są dla Ciebie na tyle istotne, żeby wybrać 11pro. Ja też jestem na
@Panna_Kwarantanna: niemal 4 lata używałem se, żadnych lagow, zamuleń. Od miesiąca używam 11 i wiem ze na androida nie wrócę. Nadal bym używał se ale już bateria nie wytrzymuje i miałem wersje 16gb wiec brakowało miejsca.
@Panna_Kwarantanna zależy jak korzystasz i co robisz na aktualnym telefonie. W ios nie ma czegoś takiego jak aplikacje domyślne (np klikasz w link z maila (apka gmail) i możesz otworzyć to tylko w safari/chrome pomimo, że korzystasz z firefoxa), nie ma widgetów (to co jest to nie są wg mnie widgety). Jeśli korzystasz z plików to może się okazać, że prace z plikami to rocket science w ios (config ovpn aby załadować
@Panna_Kwarantanna posiadając flagowce z obu systemów mogę stwierdzić że przez 3 lata oba będą sprawować się dobrze. Potem android będzie przymulać a iphone miał problemy z baterią i szybkim ładowaniem. Korzystam z obu codziennie (slużbowy i prywatny). Jeżeli chodzi o tablety to zdecydowanie iPad.