Wpis z mikrobloga

Dla wielu to nic, ale coraz bliżej 100kg na przysiad, 95kg poszło 5 razy. 100 też pewnie dałoby rade, ale co trening dokładam 5kg nie ma co szaleć. Tylko z klatką mam mały problem, 75kg 4-5 razy i jakoś nie idzie do przodu od miesiąca, jakie ćwiczenie najlepiej dołożyć do tego?
#mikrokoksy
  • 9
@omamalej: W styczniu pierwszy raz w życiu na siłowni byłem, wcześniej suchoklates, no i przysiad tak ostatni miesiąc regularnie zacząłem ćwiczyć, bo z lędźwiami miałem problem. Ogółem nogi to najlepiej mi idą, też od roweru juz jakoś wycwiczone trochę były. Koledzy 90-100kg na klate biorą, a przysiad ledwo 80.
@lort_fzhut: bo to jedna z prostszych i lepszych metod. Ciężko progresować tylko na jednym zakresie powtórzeń. Ja na przykład robię klatę trzy razy w tygodniu, za każdym razem na innym zakresie 5x10x95kg, 5x6x105kg i 5x3x117kg i powolutku progres idzie, jak nie w jednym zakresie to w innym. Dla ciebie zakres 5x10 i 5x5 powinien być ok, ta liczba 60kg się nie sugeruj, tak tylko podałem, najlepiej zacznij za lekko i co
@snickersfgh: Dzięki. Wezmę to pod uwagę. Akurat mam problem z klatą i chcę dać wyciskanie na płaskiej 3x w tygodniu. Bo wszystko idzie do góry, a to stoi. Nawet wyciskanie hantlami na skosie poszło znacząco w górę.