Wpis z mikrobloga

Czasami mam różne dziwne pomysły. Mój najnowszy to apka pozwalająca obliczyć jakiej długości kobieta miała by penis gdyby urodziła się mężczyzną, na podstawie badania próbki DNA. Natomiast nie jesteśmy jeszcze na tyle rozwiniętą rasą istot inteligentnych by móc coś takiego oszacować. Wiem, że obecnie świat nie jest jeszcze gotowy na moją apkę.

#przemyslenia #aplikacje #genetyka #gender #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #anatomia #medycyna #nauka
  • 33
Który tag nie pasuje według Ciebie?


@Phyrexia: no mnie tutaj przywołał tag programowanie a czytam o jakim pomyśle na apkę i kobiecym penisie.
Zakładam, że ludzie obserwujący tagi nauka i medycyna, też oczekują czego innego na tych tagach.
@szwe: @mlodyczlowiekiniemoze:

#przemyslenia - moje przemyślenia

#aplikacje - o aplikacji

#genetyka - badającej DNA

#gender - pokazującej wyniki w oparciu o płeć

#logikarozowychpaskow - jestem różowym paskiem

#anatomia - apka odnosi się do ludzkiej anatomii

#medycyna - dzisiejsza medycyna nie jest jeszcze na tak wysokim poziomie by umożliwić mojej apce działanie

#nauka - dąży do tego by pewnego dnia umożliwić mojej apce działanie

Wszystkie tagi prawidłowe.
@Phyrexia: szkoda czasu i środków na takie figle. Najłatwiej będzie oszacować długość bena po proporcjach i wymiarach długości palców u rąk.
Wystarczy aparat i apka na rozpoznanie dłoni i wyliczenia na jej podstawie. Dodatkowo będziesz mogła nabyć sporą bazę zdjęć rączek ( ͡º ͜ʖ͡º)