Wpis z mikrobloga

na kilkuletnie mnie stać. Na burdel też mnie stać


@Kotouak: jak się do leciwych kur.. przymierzasz, to nie dziwne, że brak apetytu

A tak na serio, Gościu - wyskoczyłeś z tekstem o jakichś zerach, #!$%@? o próżniakach i szpanerach, żeby się poczuć lepiej, później tłumaczysz, że samochód powinien być tylko do przemieszczania się - tak jakby coś złego było w tym, że ktoś czerpie przyjemność z komfortowej jazdy marką premium albo
@e_m_p: no to możliwe, że źle się zrozumieliśmy.
1) tekst o piątym zerze był jako cytat dość popularnego stereotypu (imo śmieszny), nie jako moja opinia.
2) z moich informacji wynika, że audi jest kojarzone bardziej z marka premium i owszem - mam awersję do osób próżnych. Może to krzywdzący stereotyp ale tak mi się to kojarzy. Jeśli kogoś uraziłem, to przepraszam. Nie było to potrzebne.
3) nie mniej jednak, nikomu niczego
@Przegrywhere: Gaz do silników TFSI (tylko takie występują w Audi) to koszt rzędu 5-7tyś złotych i proporcja wynosi 20/80 czyli 20% benzyny i 80% gazu wiec dla mnie prosta sprawa ze diesel jest bardziej opłacalny
@Kotouak:
ad 2) Audi to jest marka premium, to nie jest wiedza tajemna - widać to chociażby po cennikach i poniekąd standardzie wykończenia.

ad 6) Podobnie ostatnio w polskich klubach popularność zyskuje whisky, chociaż często jej ulubieńcy zachowaniem bardziej "pasują" do Harnasia. Czy to oznacza, że whisky to trunek dla patoli? niekoniecznie.

Sądzę, że znacznie częściej znajdziesz filmiki z #!$%@?, którzy sobie po taniości jakieś 10 letnie trupy ściągnęli zza granicy.
Poza tym kałdi jest kosztowne w utrzymaniu i lubi się zepsuć.


@cukrowydamian: Co Ty #!$%@?, miałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To nie wiem co by trzeba było napisać o BMW. > Byle kto Ci tego nie naprawi, tylko spece od BMW #!$%@? robotą na 2 miesiące > Zwykły mechanik źle poskłada nawet czujniki od pneumatycznego zawieszenia wymieniając wahacze > Masa części tylko ze szrotu, bo nowe idą
@p4wl: owszem to nie jest marka dla mnie (ale z innych powodów niż myślisz) i owszem, rockefellerem też nie jestem. Nie zaprzeczam. Jednak ja na twoim miejscu nie uznawalbym majętności, jako wyznacznika "bycia ogarnięta osobą".
Już wyjaśniałem wcześniej i chyba muszę po raz drugi... Ja po prostu nie lubię piratów drogowych a z moich obserwacji wynika, że więcej tego towarzystwa jeździ niemieckimi markami premium (audi, merol, bejca). Nie mówię że każdy