Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: To jest wypok, tutaj jedynie dwie marki się uznaje - Dacię oraz śmieciowego Hyundaia/Kię. No ale w sumie to nic dziwnego, bo i tak nikogo tutaj nie stać na własny samochód, a rodzice głównie jeżdżą zdezelowanym Fokusem.
@brakloginuf: IMO, patrząc na "stare graty" z lat 2002 - 2010, powiedzmy samochody z silnikiem benzynowym 1.6 MPI, a są to m. in. VW Golf 5, Skoda Octavia II, Audi A3 II, Audi A4 II, Seat Leon II, to Audi mimo, że "w środku" całkiem fajne, to na zewnątrz najmniej podobało mi się ze wszystkich tej klasy samochodów.
@open_or_die: Dobrze wiedzieć, szukałem 2.0 HDI ale nic sensownego nie było w mojej okolicy, jak będę zmieniał auto to na młodszą C5, wtedy sobie z takim silnikiem kupie. Zawsze parę kucy więcej :)
@maikeleleq: @In_thrust_we_trust: @renegatt: @RoyKeane: @zastrzeltrzmiela: @piwakk: @Kotouak: @e_m_p: @brakloginuf: nie przesadzałbym z tym premium w Audi. Miałem "przyjemność" jeździć nowymi i generalnie, pomijając bardzo wtórny i nijaki wygląd zewnętrzny to w środku jest zwyczajnie biednie. Jakość wykonania, trzeszczące plastiki, wyciszenie na słabym poziomie. Przesiadając się z Audi do Lexa czułem się jak po przesiadce z wozu drabiniastego z gnojem do papa mobile. Ja
@Sheppard28 To Twoja opinia. Ja mam inną. Jeździłem czy to a6 c7 z 2012 roku czy a8 4.2 z 2017 czy a4 również z 2017 to na nic nie narzekałem. Wyciszenie super, wygoda duża. Jeździłem Lexusem is300 bodajże z 2017 i wyciszenie było słabe. Grafika systemu multimedialnego to jakiś pieprzony relikt przyszłości. Audi i bmw to top jeśli chodzi o multimedia.
@radziuxd to nie ja napisałem że Audi jest drogie w utrzymaniu, tylko @brakloginuf

Ja się z Tobą zgadzam jak najbardziej bo miałem kiedyś stare bmw, a potem Audi i to drugie odwdzięczyło się bezawaryjną jazdą (silnik 1.8 turbo) a ta bmka to więcej stała pod domem rozkręcona niż jeździła bo ciągle się coś #!$%@?