Wpis z mikrobloga

@AryanWonderBoi: Kiedyś pisałe do M$ z pytaniem o te klucze z allegro i dostałem odpowiedź, że jeśli pomyślnie przechodzą proces aktywacji to nie mam się czym przejmować. Tak więc nie widzę powodu, aby przepłacać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: klucz allegro to praktycznie to samo co hehe klucz przez KMSPico XD laptopa też bym brał bez systemu ale, że była promka na niego (Huawei Matebook D14 za 1999zł) to wziąłem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AryanWonderBoi: taki protip, instalujesz czystego windowsa 7 i używasz dowolnego aktywatora . Na to dajesz upgrage do windows 10. Po instalacji masz legal w10. Od tej pory możesz na tym samym sprzęcie instalować od zera w10 a MS go zawsze zaktywuje po podpięciu do neta.
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: Kiedyś się trochę tym interesowałem i to wygląda tak że, według MS jest to nielegalne, tzn niezgodne z zapisami licencyjnymi. MS twierdzi, że nie wolno nikomu odsprzedawać klucza/softu. Za to według prawa EU jest to jak najbardziej legalne. Tzn będąc właścicielem klucza, masz prawo nim dysponować, jeśli chcesz to odsprzedać również. Teraz tak allegro. Są 2 typy kluczy, 1 to nówki sztuki, nigdy nie aktywowane windy z różnych powodów zazwyczaj
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi nawet nie kupujesz klucza z allegro tylko aktywujesz go jakimś aktywatoerem np z chomikuj. (Komp odoiety od neta) jak już masz pewność że windows 7 został aktywowany to upgrade do w10. Po zainstalowaniu podpinasz neta i masz W10 w pełni zaktywowaną. Sprawdzone dziesiątki razy, zawsze działa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AryanWonderBoi: tak, i taki system po jakiejś chwili sam się powinien zaktywować, jeśli nie to dajesz reset i sprawdzasz. Jeśli jest ok to od tej chwili możesz robić format i instalować od razu w10 i zawsze się będzie aktywował sam. Sprawdź, jak będzie oki to kasę co miałeś wydać na klucz wysyłasz piwo paczkomatem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AryanWonderBoi: dopiero jak sprawdzisz. Aha i taka wskazówka, jeśli masz zamiar korzystać z pendrive'a po instalacji w7 to pamiętaj że w7 nie będzie widział (zwłaszcza na nowych płytach głównych) portów USB z powodu braku sterownika, dlatego bwarto sobie wcześniej ściągnąć stery do chipsetu i kontrolera USB do windowsa 7 i najlepiej nagrać na CD bo napędy optyczne w7 zobaczy. Sam już tak nie raz miałem, instaluje w7 i chce dać aktywator
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AryanWonderBoi: Można zainstalować w7 z pendrive, ale to nie rozwiązuje późniejszej kwestii sterownika do usb pod w7. Zrobimy inaczej, jak już będziesz miał sprzęt to się odezwij na priv, pomogę xD
  • Odpowiedz