Wpis z mikrobloga

@Koteczeg: dzięki, to mój pierwszy Apple Watch ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślałem od kilku dni, czy z iPhone 7 128 przejść na 12 jak się pojawi w sklepach, czy może zostawić siódemkę i kupić zegarek.

Doszedłem do wniosku, że siódemeczka w świetnym stanie jest, niczego jej nie brakuje i padło dziś na Apple Watch... i tak go mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@khej1696: przesiadłem się z MiBand 4, więc różnica kolosalna! Boski jest ten Apple Watch ( ͡° ͜ʖ ͡°) zastanawiałem się pomiędzy AW5 a AW6 i wybrałem 6 ze względu na lepsze podświetlenie w ciągu dnia - w sumie denerwowało mnie w MiBandzie, że za każdym razem jak chcę godzinę sprawdzić to muszę tapnąć w niego albo podnieść rękę.

Jakiego zabezpieczenia używasz? Na szybko zamówiłem jakiś silikonowy case
  • Odpowiedz
@rejestracja_for: Jakbym nie miał żadnego to tez bym brał 6. Ale z 5 za mała różnica żeby się przesiadać.
Mam tylko szkło hartowane z GreenCella założone ale nie polecam. Tej firmy konkretnie, non stop są pęcherze pod spodem. Miałem kiedyś w AW2 tego typu właśnie, tylko kupione na Amazonie w stanach i było rewelacja, przeżyło 2 lata i poszło dalej z zegarkiem. Słyszałem ze najlepsza jest folia Rock HydroGel, ale nie
  • Odpowiedz
@khej1696: ja się najbardziej boję, że gdzieś walnę i ekran pójdzie. Tak prawdę mówiąc jak wchodziły smartwatche do sprzedaży to miałem Sony SW2 i żadnego zabezpieczenia do niego, dawał radę. Gdzieś nawet leży w szufladzie dalej.

Zobaczę jak się będzie sprawowało, najwyżej założę właśnie taką folię jak polecasz :)

Gdybym miał AW5 też bym jej nie zmieniał na nowszy ;) sam mam iPhone 7 już 2,5 roku i ledwo co zastanawiam
  • Odpowiedz
@cr_7: Zadowolony jestem, chociaż myślę, że 2000 to ciut za dużo () Ja stawiam na always on top display (#!$%@?ło mnie ciągłe naciskanie i podnoszenie ręki w miband) i jasny wyświetlacz w ciągu dnia - ale jeśli Tobie to zbędne to śmiało w SE celuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawność podobna i nie ma bajerów typu EKG, pulsometr.
  • Odpowiedz