Wpis z mikrobloga

Hello Mireczki, mieszkał/mieszka może ktoś na Maślicach, Wrocław i poleca te okolicę na kupno mieszkania? Z tego co widziałem to niedaleko jest Odra, tereny zielone, jest lidl, jakaś galeria N-Park.

Całkiem korzystne oferty są tylko że lokalizacja trochę na zadupiu. Jak się człowiek wydostanie z ulicy Maślickiej to jest już tramwaj 33/32, autobusy też jeżdżą.
W godzinach szczytu trochę sie tam okolice korkują ale w przyszłości podobno planują przebudowe ulicy (Hitler jeszcze kładł kostkę) i może tramwaj (pewnie tak jak na jagnodno ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
#nieruchomosci #wroclaw #mieszkaniedeweloperskie
  • 7
@PuDZ: W sumie odpowiedziałeś sobie sam we wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) okolica jest bardzo ładna ze względu na bliskość Odry i parków, ale nadal dojazd jest kiepski, szczególnie w godzinach szczytu. Oglądałem tam mieszkanie i zdecydowałem się na inna lokalizacje (północ) ostatecznie.
@PuDZ parę lat mieszkam, plusy: zielono, blisko sklepy, niska zabudowa, tramwaj pod stadionem, z perspektywą budowy dalej nitki maślicka; minusy: korki rano i po południu, fatalna nawierzchnia maslickiej, przepełnione szkoły i przedszkola (jak masz dzieci), ludzie palący meblami i plastikiem w starych domkach pomiędzy maślicka a królewiecka - #!$%@?ć ich prądem
@PuDZ: Od ponad 4 lat mieszkam w okolicy. Uwielbiam te rejony za bliskość natury. Stawy, Las Mokrzański, Odra. Infrastruktura się mocno poprawiła. W ciągu ul. Królewieckiej dwie niewielkie galerie handlowe, Bricko, stacja paliw.
Generalnie jak dobrze trafisz, to fajne miejsce do życia.
Dlaczego jak dobrze trafisz? Bo to zależy tylko od sąsiadów.
Generalnie te osiedla to skupisko młodych, "postępowych" ludzi. To, co się dzieje na grupach facebookowych w tamtej okolicy nadaje