Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Afrati: to jest rower crossowy więc pewnie fabrycznie masz tam opony1,5-1,6 cala. Do tego 2,1 bym podchodził z rezerwą bo opona oponie nie równa. Ja osobiścke wątpie żeby weszły tam opony 2,1 cala. Co do Bieżnika to schwalbe smart sam albo opony typowo maratonowe tj. schwalbe racing ralph i schwalbe rocket ron.
@Harry_Callahan: Tak, to rower crossowy - konkretnie Giant Roam1 2020. Fabrycznie jest opona 1,65".
Informacja o maksymalnej szerokości jest potwierdzona - od Poznańskiego serwisu Gianta - wsadzali tam podobno nawet 2,25, jednak zakładając, że może faktycznie za dużo w nich optymizmu szukam 2.0-2.1.
Sam Giant w modelu 2021 (różniącym się minimalnie - rama praktycznie taka sama) deklaruje, że zmieści się opona 55mm.

Dzięki za propozycje, rzucę okiem.
@damian_co_dalej: Może być ciężko niestety ze znajomkami z takimi obręczami... Dla bezpieczeństwa zatem proszę o polecanie opon 29"/2.0", bo to już musi na 100% wejść choćby skały srały ;)
@Afrati: rozumiem jak ktos mieszka na jakims #!$%@? i ma do sklepu/serwisu 500 mil morskich i nie wie co kupic przez neta bo sie nie zna ale Ty..
byłeś w poznańskim serwisie Gianta - czyli u ludzi jak sie domyslam znają sie na robocie. Po czym wrócileś do domu i pytasz o rady ludzi na portalu ze smiesznymi obrazkami :)
nie rozumiem.
@bartman28: Już spieszę z wyjaśnieniem - w serwisie Gianta mi polecili to, co mieli na miejscu - czyli Impac Smartpac 29/2.1 lub "albo co tam sobie pan znajdzie, bez różnicy". Opinie o tych Impacach (czyli budżetowej marce Schwalbe) są raczej jednoznacznie negatywne. To właśnie wzbudziło pewne moje obawy.

Nie podważam kompetencji ludzi od Gianta, tylko zdaję sobie sprawę z tego, że na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami społeczność osób jeżdżących na