Wpis z mikrobloga

Nudziło mi się to pobawiłem się Gimpem i wykadrowałem z ostatniego gniota psa Jacusia widok ekranu laptopa szczura gdzie widać podgląd na kamery w Belwederze. Ktoś kojarzy gdzie dokładnie mogą one być z tego ujowego screena? Już bardziej obrócić się tego nie dało stąd jakość jest jaka jest.
#patostreamy #kononowicz
Pobierz zuchu666 - Nudziło mi się to pobawiłem się Gimpem i wykadrowałem z ostatniego gniota ...
źródło: comment_1602688496N3t9pE34alMQ1GdzKVKclT.jpg
  • 15
@zuchu666: Lewa górna pokazuje podjazd , prawa górna podwórze bo widać ławkę i stertę drewna i te 2 kamery są na wiacie nad nasmochodem lublin... lewa dolna kamera jest dość dziwna widać jakby jakąś kratę... nie wiem ale to chyba kamera na drogę która jest na rogu domu gdzie chciano budować kapliczkę w 2019
@zuchu666 prawy górny jest na drzewie lub Lublinie skierowany w stronę gdzie lekko z lewej widać schody i miejsce z ławką i parasolem z ubiegłego roku - podwórko, to nad głową tam gdzie Jan wchodził na obroty.

Lewy górny to widok od strony parasola na schodki do domku drewnianego.

Lewy dolny - nie wiem
@zuchu666: Z tego co widzę to:
Lewy górny: widok na podjazd (widać czerwoną ścianę, krzak koło hoboka i błyszczącą poświatę-pewnie od lakieru samochodu)
Prawy górny: widok na podwórko (widać drewnianą ławkę i stół, kawałek zielonego dachu stertę drewna)
Lewy dolny: według mnie to widok na chodnik i drogę (ja tam widzę cienkie gałęzie jakiegoś drzewa oraz na górze zdjęcia wygląda na murek pod siatką).
Patrząc na zdjęcia uważajcie na jasne odbicie
@salamsalejman: Ale wiesz że takie kamery nie mają mega jakości w ciemnym pomieszczeniu? No i co z tego że jest okno jak jest w #!$%@? miejscu i słabo daje przez nie przez czystość szyb, a kamerę mógł umieścić w takim miejscu że widok jest taki a nie inny.