Wpis z mikrobloga

@dzapanisko: nei, mam kontakt z takimi zajeżdżonymi i takimi od nowości. Oba typy generują dość szybko, często powstarzalne usterki. Fakt jednak faktem, że porównująć GOLFVIII/Octavie IV i Leona to Octavka wygląda z tego wszystkiego najlepiej.
  • Odpowiedz
@dzapanisko: ADAC to gówno, nie ranking. Sprawdź CAR MD (koszty naprawy), czy JD power, consumer report i inne. ADAC, jak i TUV to dane z przeglądów technicznych (TUV) i dane o wyjeździe do (najczęściej) rozładowanych akumulatorów ;). POza tym ADAC miało przypał z jakąś machloją w konkursie, gdzie wygrał VW, więć ;].
  • Odpowiedz
CAR MD


@Student_AWAS: Amerykański ranking. Te prymitywy nie potrafią ogarnąć Niemieckich aut. W ogóle nie miarodajne. W USA, to tylko amerykański szrot, ew. Toyota. Z wszystkim innym se hamburgery nie radzą. To jest dopiero nie miarodajne.
  • Odpowiedz
@dzapanisko: Kopiesz sie z koniem. To jest bez sensu. Ranking sie wybiera taki taki jak wygodnie, nie?
Moze byc amerykanski, moze byc azjatycki , nawet afrykanski jesli w czolowce jest tojtoj/#!$%@? czy kijanka.
Dekra do dupy, ADAC do dupy. ( )

Ja do OPa naprawde nic nie mam, ale te wypowiedzi sa w wiekszosci smieszne ze wskazaniem na zalosne. A takie tunelowe widzenie, ze dla kazdego
  • Odpowiedz