Wpis z mikrobloga

@Great_Cornholio: a o jakie auto dokładnie chodzi? Bo coś przeczuwam ze to nie sprzedający są dzbanami, tylko twój ziomeczek zabawowicz ;)

@Zales360: Fajnie, ze dbasz i twoje autko lat 21 jest idealne. Tylko ze jak idiota jeden z drugim widzi auto z wartością rynkowa 5 tysięcy, idealne po 7 a nawet 8, ale dzwoni i rozgląda się za takim co jest wystawione za 3200 i chce kupić za 2800 BO
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RJ45: nie zrozum mnie źle, ja zdaje sobie sprawę że używany może mieć jakieś mankamenty, np u mnie jest odprysk na szybie, jakieś zadrapanie na tapicerce słupka A jakby ktoś czymś ostrym zahaczył, ale od strony mechanicznej, blacharskiej i lakierniczej jest bez zarzutu i właśnie to mam na myśli
  • Odpowiedz
szuka czegoś żeby jeździło i czasem żeby się pobawić. Jest plan wrzucić tam niedorzeczne turbo i uwolnić korbe w randomowym miejscu na bloki silnika :) ale zanim to się stanie to ma jeździć i przechodzić przeglądy


@Great_Cornholio: no to jak ma wrzucac turbo to i tak musi wydech odetkac i zrobić przelot, ewentualnie kat sportowy
  • Odpowiedz
Chłopie jak ja sprzedaje auta to masz wszystko nawet teczkę na dokumenty i pudełeczko na kluczyki. Auto masz wysprzątane gwarancje, zdjęcia jak wyglądało zanim go kupiłem, wyprawkę (kamizelka, gaśnica, trojkat). Staram się jak mogę żeby klient był zadowolony a ludzie i tak ci napiszą ze jesteś śmieciem bo sprzedajesz auta, bo jesteś Polakiem


@Wykopek649: o chlopie, a skąd masz niepodrabiane dokumenty i jeszcze z zarobkiem sprzedajesz ściągane z zagranicy?
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: trochę mają diagności nasrane we łbach, w czerwcu byłem na przeglądzie z 5 letnim clio mojej matki, w maju miało duży serwis, przebieg 42 kkm, typ mi usiłował wmówić ze nie mam ręcznego, podczas gdy auto zawijalo na patyku jak należy.
  • Odpowiedz
Prosiłem gościa żeby posprawdzał. To oczywiście zależy od SKP. Na jednej stacji diagnosta miał #!$%@? na większość rzeczy, musiałem dusić z niego informacje (stary Janusz), za to na innej gostek koło 30 wysprawdzal dosłownie wszystko
  • Odpowiedz
@Great_Cornholio: Ja też miałem porobione auto i do dość mocno. Od razu zaznaczyłem, że normalnie to przeglądu nie przejdzie.
Koleś przyjechał takim samym modelem, z takim samym silnikiem i zachwycony kupił moje auto. Twój przyjaciel chyba nie ma żadnego rozeznania jeśli chodzi o nie standardowe samochody.
  • Odpowiedz