Wpis z mikrobloga

Wołam @dendrofag z prośbą o intencję modlitwy różańcowej za duszę świętego Jana Pawła II oraz za oszczerstwa i kłamstwa rzucane na kościół katolicki przez tęczową armię szatana. A w szczególności na wytryski księdza Franciszka Cybuli budowniczego cudownej malowniczej bazyliki w Licheniu poświęconej cudownej panience, Matce Boskiej Licheńskiej.
Pobierz UchoSorosa - Wołam @dendrofag z prośbą o intencję modlitwy różańcowej za duszę święte...
źródło: comment_1602846938VL22XyGClBj5iWiw2f3nrF.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 182
@PussyDestroyer1995: w polsce wojtyła jest bożkiem i obiektem kultu. Mozna o nim mowic jedynie to, że był wybitnym papieżem, a to, że przez 30 lat rzekomo nie miał pojęcia co sie dzieje pod jego nosem to tylko potwierdzenie jego kompetencji.
Nawet lewicy nie wypada podważac autorytetu wojtyły. W mainstreamie chyba tylko najbardziej hardocorowi antyklerykałowie typu Urban mają odwage to robić
Nawet lewicy nie wypada podważac autorytetu wojtyły. W mainstreamie chyba tylko najbardziej hardocorowi antyklerykałowie typu Urban mają odwage to robić


@Soojin21: dokładnie, tylko w tygodniku NIE widziałem krytyke wojtyły z prawdziwie prawicowych publicystów to Tomasz Gryguć zarzuca mu "dekonstrukcje kościoła katolickiego" i bycie agentem CIA, jak wrzuci o tym odcinek to zapostuje tutaj
Przez cały swój 27-letni pontyfikat nie miał najmniejszego pojęcia o pedofilii w kościele.


@Soojin21: Wiem, że to pytanie zabrzmi jakbym był fanem Korwina, ale zadam je - są dowody, że wiedział? Nie wiem, może jakieś raporty z jego potwierdzeniem zapoznania się z treścią, notatki służbowe, zeznania świadków, cokolwiek? Zgodzę się z Twoją tezą, gdy zobaczę jakieś potwierdzenie.
Nie neguje faktu istnienia pedofilii w kościele, zastanawiam się tylko, czy otoczenie JP II