Wpis z mikrobloga

Pytanie do różowych: Powiedzmy rozmawiacie z jakimś facetem, rozmowa dosyć nowa. Często raczej ja więcej pytam o coś laski niż one, ale odpowiadają pełnymi zdaniu, na luzie, w sposób interesujący. Często sprawdzam czy dziewczyna jest faktycznie zainteresowana dalszą rozmową, więc przestaje pytać, czekam aż ona o coś zapyta. I dupa, kilka rozmów na tym mi się zakończyło, a ciągły się dłużej niż dzień, może tydzień, dwa, było zabawnie. I wtedy po znajomości.
Wiem, że ciekawa rozmowa może wydawać mi się tylko po mojej stronie, biorę to pod uwagę. Ale być może też tracę fajne rozmówczynię przez moje głupie sprawdzanie zaangażowania.
#tinder #rozowepaski
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FarGO: większość dziewczyn interesuje tylko to gdzie pracujesz, czym jeździsz i jak wyglądasz, resztę mają w dupie, jakieś twoje zainteresowania pheeee. Czas to zrozumieć
  • Odpowiedz
  • 0
Zwykle tak jest z p0lka, Ty się pocisz, męczysz, jej to wsio ryba... Wychodzi z założenia, że ma sensu się przemęczać, bo to one muszą czuć się zdobywane
  • Odpowiedz
@moekebe: lubię poznać osobę lepiej przed spotkaniem, jestem po części nie śmiały (i autystyczny zapewne xd ) i piszę minimum z 2,3 tygodnie z kimś zanim spotkamy sie, wolę przedstawić się w miarę jasno wcześniej.
  • Odpowiedz
@FarGO: A to nie jest tak, że niektóre rozmowy są po prostu nudne? Ciągłe pytania i odpowiedzi, noo słabo. Szukaj wspólnego mianownika, czegoś, o czym będziecie naturalnie rozmawiać. Metoda rozmowy opartej na ciągłych pytaniach jest w dalszej perspektywie męcząca. To tak samo jak w rzeczywistości - wyczuwasz z kim jest o czym gadać. Nie jesteśmy idealne, ale litości, nie rób z p0lek potworów xd
  • Odpowiedz
@Mia_Smith: jasne, rozumiem, wiem do czego zamierzasz. Widziałem takie serie pytań, jak przesłuchanie xd i jak widzę że taka rozmowa jest to zaraz ją kończę. Tylko chodzi mi o takie wiesz, ciekawe odpowiedzi, kilka zdań, rozwijanie wątku. Widzę że laska jest zaangażowana. Bądź właśnie tak mi się wydaje
  • Odpowiedz