Wpis z mikrobloga

potrzebuję przykładów szkalowania LGBT przez prawicę. Pokażcie mi, że jesteście gnębieni. Może coś przeoczyłem. Dzięki!!


@RoastieRoast: Stary ich pod tramwaj wrzucają a ty przykładów szkalowania szukasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AkyszLewusie: Znowu - to co piszesz kompletnie nie ma sensu. Wskaż definicję normy, którą się posługujesz, bo wydaje mi się, że Ty to robisz po prostu na wyczucie, a w takim wypadku nie będę tracić czasu na jałową dyskusję.
norma to cos najczesciej wystepujacego czyli heterosekualizm

@AkyszLewusie: Nie, nie jest.

ja mam matematyczne podejscie do tego

@AkyszLewusie: Norma w matematyce oznacza jeszcze coś innego.

a ludzie niech sobia co chca,

@AkyszLewusie: No spoko, ale jaki sens jest wymyślać sobie nowe definicje wyrazów i wykłócać się, że taka jest ich definicja. Przecież to jest niepoważne.
@RoastieRoast:
O proszę:
Wstawianie znaleziska dotyczącego roztrząchanego tysiąc razy zdarzenia sprzed lat mówiącego o parze gejów gwałcących dziecko, a następnie zastosowanie inferencji statystycznej na poziomie state-of-the-art w postaci sugerowania, że: geje to pedofile, geje chcą gwałcić twoje dzieci, geje chcą adoptować dzieci, by je następnie gwałcić.
Dodajmy do tego cytowanie artykułu naukowego kanadyjsko-czeskiego seksuologa bez przytaczania definicji, bardzo krytycznych dla zinterpretowania wyników, sugerując tym samym zupełnie co innego niż, to co