Wpis z mikrobloga

@Nevak: Bynajmniej nie ma wielkiego skarbca gdzieś w Belgii, ale co zostało zdefraudowane to jego i jego współpracowników. Szczerze, nie wiem co fakt co zrobił z funduszami ma do rzeczy. I jeszcze to bronienie ewidentnej kradzieży, bo polityk jest z partii którą lubisz xD
  • Odpowiedz
takich polityków nie ma w tym kraju


@Kotniepies: jest Sasin, Suski, Braun...

No a z czego wynikła ta wojna handlowa?


@goparys: z wyboru pomarańczowego na prezydenta. Za czasów Obamy umowa była już w zaawansowanej formie i można powiedzieć, że gdyby Clinton wygrała, to weszłaby w życie. Jak dla mnie profit, bo UE i USA mogłyby mocniej handlować i zaciskać więzy.
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Tusk porządny Polak i człowiek, Biden pajac.Już lepszy dla UE jest Trump.

Ze stanami trzeba walczyć o miano hegemona na świecie, a nie się z nimi bratać.

Przecież już od jakiegoś czasu UE i USA toczą ze sobą wojny gospodarcze.
  • Odpowiedz
@technojezus: UE jako potęga musi być w sojuszu z USA, żeby bronić zachodnich wartości, takich jak demokracja, wolność i prawa człowieka, a także (być może w przyszłości, sworzyć nową Unię, w której skład wejdzie USA, UE, Australia, Nowa Zelandia, Kanada, być może państwa z Ameryki Łacińskiej, Japonia, Tajwan, Korea czy Europa Wschodnia
Rozłam amerykańsko europejski jest na rękę wyłącznie Rosji i Chinom
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: już jest NATO. To o czym Ty piszesz to jest jaki środzaj wasalizacji wobec USA. Relacje muszą być dobre, ale nie tak jak piszesz, czy tak jak jest obecnie, gdzie USA zgrywa kozaka, a innych mają za nic, bo uważają się za lepszych.

Musi jak najszybciej powstać wspólne państwo europejskie oraz likwidacja armii USA i UK z terenów europy, głównie z Niemiec, gdzie nadal w ,,nagrodę" za IIWŚ tam stacjonują
  • Odpowiedz