Wpis z mikrobloga

Kurła, mi też się murzynki podobają. Jak widzę te ich wielkie cycki i dupsko wysyłające sygnały erotyczne niczym u pawianów to pałka mi sama staje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AntyBohater: Ja nie powiedziałam, że mi się murzyni podobają, akurat.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero Amerykańskie "karen" też się walą z murzynami, nawet czasami robią zdjęcia z karteczką "i fuck black guys only". Tylko p0laczki mają kompleks na tym punkcie. Oczywiście ostentacyjne afiszowanie się ze swoim rasowym fetyszem jest idiotyzmem, ale to tylko polacy mają ból dupy i robią piosenki o polkach ruchających się z arabami/murzynami
  • Odpowiedz
@AntyBohater Dokładnie, szkoda, że murzynek jest tak mało w Polsce :/ Raz szedłem w pobliżu wrocławskiego rynku z obiadu w restauracji po pracy i taka murzynka seksowna szła z koleżanką i się do mnie uśmiechnęła. Ale #!$%@? ze mnie była, mogłem zagadać o numer chociaż, ale bym cimci rimci taką czekoladkę
  • Odpowiedz
@Davidozz: Dokładnie drogi kolego. To nie to samo, jak polka się bierze za murzyna bo wiadomo, że on chce tylko zapłodnić i #!$%@?ć. Potem mamy społeczną tragedię bo małe mulaty się wychowują bez ojców, żadnych wzorców to jak mają potem nie kończyć w gettach xD A ojciec biały i murzynka to wiadomo, że stworzą przykładną rodzinę. Ona tradycyjne afrykańskie wartości, on będzie pełnił rolę ojca i nie #!$%@?.
Słowem, polacy, bierzcie
  • Odpowiedz