Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xbvxbv45: @jatylkozapytac: kurde ten body load miał sens pierwsze kilka razy, ale jest chodzi o kwas to jestem już na tyle zaawansowany, że wręcz wstyd i zawsze sobie powtarzam "nigdy na lsd się nie porzygales, to i tym razem się nie porzygasz", albo idę się przejść. Spacer zawsze działa dobrze, potem jak już się załaduje to se mogę usiąść, ale 20 minut sobie muszę pochodzić xd no nic, poczytam co
@Ramboski: I jak cumplu? Próbowałeś tego locomotiva? Do tej pory zawsze, wszystkie moje bodyloady kończyły się na kaszlo-rzygach (wiadomo chyba o co chodzi ;-) ). Dzisiaj jednak na wyprawie rowerowej...no cóż... wiem przynajmniej, że można jednocześnie jechać na rowerze i rzygać ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Jestem ciekawy czy na przyszłość warto się uzbroić w ten locomotiv.
@Turbator: niee, jakoś od tego wpisu jak zobaczyłem, ze to jest popularny problem u wielu osób to lepiej znosze bodyloady, po prostu sie nastawiam na to, ze tak ma być i zaraz będzie lepiej. Co ciekawe, brałem też grzyby od tego czasu i w ogóle nie miałem nic.

Dzisiaj jednak na wyprawie rowerowej


Słodki Jezu XD Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończyło. Wydaje mi się, że warto spróbować tego locomotiva