Wpis z mikrobloga

Szukam pomysłu na prezent dla fana #iphone i maców #apple. Myślałem nad air pods pro ale on ma w sumie klasyczne air podsy, więć nie wiem czy jest sens kupować na prezent nowszą generację. Myślałem nad jakimś systemem tylko #goolgehome, ale nie wiem jak wygląda integracja z iphoneami. Co polecacie? Do 1k
  • 20
@thority: raczej mało praktyczne, fajnie jakby ten prezent był wykorzystywany na codzień, dlatego kminiłem nad airpods pro - ale jak ma zwykłe, to nie wiem czy jest sens
@ama_tor: No to tak, w cenie do 1k pln:
- stacja dokująca do macbooka (zależy jaki ma, ale podejrzewam ze już z USB-C), można zmieścić się z fajna która działa po TB3 koło właśnie 1000 pln

-zestaw „naklejek” na cały sprzęt wyjdzie koło 100$ (np. Dbrand), można sobie fajnie kolorowo sprzęt spersonalizować

- wyżej wspomniany głośniczek Apple - i jako głośnik i jako zestaw do Siri/ smart home

- jakis trochę
Pobierz KarmelowyJeremiasz - @ama_tor: No to tak, w cenie do 1k pln:
- stacja dokująca do mac...
źródło: comment_16030307885sTvb4ZJCCYK7MkSi8h8yy.jpg
@ama_tor: ja mam zwykle airpodsy i jakbym dostał pro to bym w sumie się ucieszył xd bo maja tryb redukcji szumów.

Dodatkowo ucieszyłbym się z dysku ssd zewnetrznego - nie wiem jaka ma pojemność w swoim Macu, ale jak jakaś niższa (128 czy 256) to wg mnie super opcja (o ile już nie jest w to zaopatrzony).

No i w sumie Apple Watch tez spoko, ale to raczej 3 seria się