Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirabelki, Szanowne Mirki!

Bardzo miło mi Was powitać w tym skromnym poście i jednocześnie #rozdajo (ʘʘ) Interesuję się branżą gier, jestem sympatykiem wszystkich platform, fanem mirko, ale przede wszystkim graczem! Nie dla mnie konsolowe wojny, moją ideą jest jednoczenie graczy a nie ich dzielenie. Co właściwie zamierzam robić? Będę dzielić się z wami nowinkami ze świata gier, informacjami od deweloperów, zapowiedziami, zwiastunami, ale i memami, heheszkami i czasem autorskimi, czasem i nie grafikami! Do tego różne zestawienia z bohaterami gier, easter eggami czy szeroko pojętymi ciekawostkami!

Postanowiłem zacząć z kopyta! Przed wami rozdajo, którego zwycięzca otrzyma grę Mafia: Edycja Ostateczna na dowolną platformę! W przypadku #ps4 #xboxone będzie to wersja pudełkowa, a w przypadku PC klucz. Grę kupuję sam, bez żadnego innego wsparcia, żeby nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warunki rozdajo:

- po prostu plusik i konto starsze niż tydzień ( ͡º ͜ʖ͡º)

Będzie mi bardzo miło, jeśli zaobserwujecie mój profil na wykopie, tag #gametelman oraz polubicie stronę na facebooku, choć oczywiście nie będzie to miało żadnego wpływu na wynik rozdajo. Każde polubienie i zaobserwowanie dadzą mi potężnego motywacyjnego kopa, na dalsze działanie, więc z góry dziękuję!

Link do fb: ()

Losowanie odbędzie się jutro przez mirkolos (poniedziałek, 19.10) o godz. 20:00 i kilka minut później wstawię post z ogłoszeniem zwycięzcy, gra zostanie wysłana do paczkomatu (ʘʘ) To w sumie tyle, mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy, trzymajcie się mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #pcmasterrace #playstation #xbox #gametelman
Gametelman - Szanowne Mirabelki, Szanowne Mirki! 

Bardzo miło mi Was powitać w tym...

źródło: comment_1603031347B5TggJL167FFnAa86jpGBa.jpg

Pobierz
  • 26