Wpis z mikrobloga

Mireczki mam problem z płytą główną... w czasie instalacji sterowników coś się skopało, ekran zrobił się czarny i już więcej nic się nie pokazało ( ͡° ʖ̯ ͡°) wcześniej po podłączeniu np myszki świeciła się, teraz zero reakcji... jakieś pomysły jak ją przywrócić do życia? Wyciągnięcie baterii nie pomaga...
#pcmasterrace #komputery #naprawakomputera
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arnfinn: odpal na wyciągniętej grafice. Zresetuj bios zobacz czy zasilacz sprawny. @Rudszy_132 do czego ci konfiguracja w jakim sensie pomoże ci zlokalizować usterkę bo mnie to ciekawi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ew spróbuj wgrać bios
@Arnfinn: to skąd pomysł że wina mobo, może monitor niedomaga albo coś. Monitor masz podpięty pod kartę nie pod płytę si? No i jak myślisz że sterowniki sie #!$%@? to spróbuj bez dysku wejść do biosa czy chociaż tyle się da
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arnfinn:

wcześniej po podłączeniu np myszki świeciła się, teraz zero reakcji... jakieś pomysły

To na #!$%@? ludzi w błąd wprowadzasz? Szkoda poświęcać czas na pomoc komuś takiemu
@Rudszy_132 monitor działa bo podpiąłem go pod lapka i sprawdziłem. Tylko jak wejść jak jest czarny ekran i kompletnie nic nie pokazuje? Próbowałem go podłączyć pod kartę graficzną i pod płytę główną bezpośrednio i ciągle czarno na ekranie ( ͡° ʖ̯ ͡°)