Wpis z mikrobloga

@ElLama: @Umeraczyk: nie w tym rzecz, tylko że team ewidentnie nie chce sie zgrupować, podjąć konkretnej inicjatywy tylko szukają solowych zabójstw, albo nie wiadomo czego. Nigdy nie ma 4x4 + split pusz, tylko ciągle nie wiadomo co i pingowanie ALERT jakby to miało pomóc xD
To była gra w promce do platyny, a czułem sie gorzej jak w brązie bo i tam na ogół ludzie lgną do siebie a tutaj
@Duny: Ja też z początku się zniechęciłem bo jednak trudno to załapać ale z czasem się wkręciłem. Później znajomi namówili do lola ale to gówno. Pograłem z 10 meczy i odinstalowałem bo dosłownie jeden raz trafiłem normalną drużynę gdzie była współpraca... Ja rozumiem, że nie każdy od razu ogarnia grę ale w lolu to miałem wrażenie, że boty by lepiej grały niż tacy gracze.
@ElLama: Masz rację, bo w każdej grze multi jest pełno durniów, cziterów czy dzieciaków. Jednak Dota 2 odstrasza poziomem trudności, w lolu łatwo ogarnąć co i jak, w docie na początku można się załamać bo jednak rozgrywka nie jest tak prosta.
Kiedyś w Tibii też było kiepsko bo człowiek chciał iść na exp, a tu się zaczaili w kilku i zabijali bez powodu.
@sluchaj_synek: Z tym, że w Lolu łatwo ogarnąć, to się nie zgodzę. Zapewne jest to na równi trudne z Dotą. Wynika to przede wszystkim z mnogości postaci, ich skilli, przedmiotów, run etc. Lol również ma bardzo wysoki próg wejścia, 150 championów, każdy ma pasywkę, 4 umiejętności, które musisz po prostu znać, do tego dobór przedmiotów, wspomnianych run, gdzie ten wybór nie zawsze jest oczywisty, bo zależy od tego, co wybierze przeciwnik.
@ElLama: Ja się nie zgodzę. Co prawda zaczynałem od Doty, nie od lola ale uważam, że Dota jest trudniejsza zarówno w zapoznaniu się z nią, jak i w rozgrywce. Może kwestia indywidualna. Ogólnie obie te gry są słabe z jednego prostego powodu. Wystarczy dobrać złe postacie w teamie i już mecz przegrany.
@Duny: > gram głównie leoną lux i soraką

@Duny: z takimi pickami trochę liczysz, że twój team wie jak z tobą grać, a na low elo nie zawsze dostaniesz ogarniętych typów do teamu. Szczególnie na low elo dobrze grać supp Vladem, Xerathem, Lissandra albo Veigarem, bo masz większy wpływ na gierkę już od midgame. Chociaż z drugiej strony nic nie sprawia takiej przyjemności jak kradzież smoków czy barona ultem Lux