Wpis z mikrobloga

@Moseva:

"Męskim przyjacielem" to można nazwać faceta, który tak jak Ty interesuje się tym samym i spotykacie się na jakichś zjazdach, wycieczkach albo w sklepie ogrodniczym. Pogadacie o wspólnych zainteresowaniach, może nawet zrobicie coś razem - taka przyjaźń damsko-męska ma szansę przetrwać latami.

Ale "męska przyjaźń" rozumiana jako wieczna adoracja? Chciałabyś ;)
  • Odpowiedz
@Moseva w sumie dziewczyny nie mówią tego wprost, ale często miałem wrażenie, że tak się kończyły moje znajomości z koleżankami xD

Więc w sumie spoko, nie będziesz musiała się zastanawiać o #!$%@? chodzi albo też gościu nie będzie creepem i nie będzie podrywać zajętej dziewczyny
  • Odpowiedz
serio, a potem wykopki piszą, że baby myślą tylko o skakaniu na knagach chadów, a facetom przecież zależy na uczuciach xD

słabe pytanie ze strony autorki, ale ziomek też nie wypadł lepiej, nie wiem natomiast jak można popadać w kult chamstwa, bycie szczerym =/= chamskim i nieważne kto się tego dopuści, jest to żałosne i poniżej ludzkiej godności

uważam też, że kierowanie się w życiu głównie swoim #!$%@? umniejsza mężczyznom
  • Odpowiedz
@Moseva: Nawet jeśli to miał być żart, prawidłową reakcją powinien być plaskacz w morde dla gościa.

Mam nadzieję, że wykopki żartują. Jeśli nie to w sumie bym się zdziwił jakby mieli kiedykolwiek dziewczynę dłużej niż miesiąc.


@NieBendePrasowac: biały rycesz detecteddd
  • Odpowiedz